Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

KORONAWIRUS. Szczepienia dla seniorów nie wszędzie wystartują od poniedziałku (WIDEO)

25.01.2021 07:40 | 2 komentarze | 4 531 odsłony | Łukasz Dulowski
25 stycznia rozpoczynają się w całym kraju szczepienia przeciwko koronawirusowi dla osób w wieku 70 plus. Jak wygląda sytuacja w powiecie chrzanowskim?
2
KORONAWIRUS. Szczepienia dla seniorów nie wszędzie wystartują od poniedziałku (WIDEO)
Zdjęcie z ministerialnego serwisu pacjent.gov.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Już w piątek próbowaliśmy ustalić, dzwoniąc do wybranych placówek zdrowia, czy faktycznie wystartują ze szczepieniami w poniedziałek.

Udało nam się potwierdzić, że od poniedziałku szczepienia będą prowadzone w Przychodni Lekarskiej „Medycyna" w Alwerni i Przychodni Rodzinnej Południe w Chrzanowie (od godz. 16).

W przypadku Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie prezes tej spółki Jacek Bojdoł zapewnił, że jest przygotowany na poniedziałkowe szczepienia, ale nie nie podzielił się wiedzą, w której konkretnie placówce ZLA będą wykonywane.

W Centrum Medycznym Okoklinik i Centrum Medycznym IGAMED w Chrzanowie usłyszeliśmy, że szczepienia przeciwko koronawirusowi dla grupy pacjentów w wieku 70 plus są planowane we wtorek. Taką samą informację przekazał szef chrzanowskiego DIABET-u Leszek Romanowski.

W Poradni VITALIS w Trzebini przymierzają się do szczepień w środę lub czwartek, o czym w piątek powiedział w rozmowie z „Przełomem" kierujący tą placówką Jacek Nowak.

CZYTAJ TEŻ:
Michał Dworczyk: Nie mamy już wolnych szczepionek i terminów