Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Zostań sędzią piłkarskim. Kobiety mile widziane

11.01.2021 19:30 | 0 komentarzy | 3 965 odsłony | Michał Koryczan
W styczniu rozpoczyna się kurs na arbitrów piłkarskich, organizowany przez Kolegium Sędziów Chrzanów.
0
Zostań sędzią piłkarskim. Kobiety mile widziane
W styczniu rozpoczyna się kurs na sędziów piłkarskich
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spotkanie organizacyjne rozpocznie się 22 stycznia, o godz. 17.30. Jego miejsce i forma, podobnie jak i późniejszych zajęć zostanie dostosowana do panującej sytuacji epidemicznej oraz obowiązujących obostrzeń.

- W czasie kursu kandydaci na sędziów wezmą udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Będą rozwiązywać próbne testy oraz analizować klipy szkoleniowe. Kurs ma być zrealizowany podczas kilku spotkań, w zależności od liczby kandydatów. Wiosną 2021 roku przystąpią oni do egzaminu teoretycznego oraz kondycyjnego. Po ich pozytywnym zaliczeniu nowi arbitrzy będą mogli wybiec na murawę - mówi Michał Gębala, przewodniczący Kolegium Sędziów Chrzanów.

W kursie, który jest bezpłatny mogą uczestniczyć osoby (panie i panowie) urodzone w 2004 roku i starsze. Jak podają organizatorzy, wymagane jest niekaralność oraz minimum średnie wykształcenie lub kontynuowanie nauki w szkole średniej. Zawodnicy czynnie uprawiający piłkę nożną również mogą uczestniczyć w kursie. Mile widziane kobiety.

Kolegium Sędziów Chrzanów zrzesza obecnie około 80 arbitrów. Trzech z nich, czyli Jonasz Kita, Dawid Malczyk i Sławomir Nachel prowadzą spotkania w czwartej lidze.

- Z kolei Magdalena Warzecha jest sędzią asystentką na szczeblu centralnym kobiecych rozgrywek piłkarskich. Zachęcam więc kolejne panie, aby do nas dołączyły - mówi Michał Gębala.

Więcej informacji można uzyskać wysyłając maila na adres: ks.chrzanow@wp.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: 500 502 042.


Przeczytaj również:

Usłyszeli huk na rondzie w Chrzanowie. Co się tam stało?

Znamy podział pieniędzy na sport w gminie Krzeszowice. Sprawdź, kto ile dostał

Zobaczcie, jak obecnie wygląda przystanek kolejowy w Dulowej (WIDEO, ZDJĘCIA)

Zmiany kadrowe w MKS Trzebinia przed rundą wiosenną

Chrzanowianka w finale konkursu Miss Polski Nastolatek!