Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Markowe kaski narciarskie - ranking najlepszych kasków

05.10.2020 15:12 | 0 komentarzy | 1 555 odsłona | red

Materiał promocyjny

Myśląc o sezonie zimowym w kategorii sportowej warto odpowiednio się przygotować. Jak wiadomo – bezpieczeństwo jest najważniejsze. Zakup nart lub deski to tylko część naszego asortymentu potrzebnego do aktywnego wypoczynku. Kaski narciarskie to jedna z ważniejszych opcji ochrony naszego ciała przed urazami.

0
Markowe kaski narciarskie - ranking najlepszych kasków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kaski narciarskie oraz obowiązek noszenia ich przez dzieci

W niektórych krajach wprowadzony został nakaz noszenia kasków przez dzieci podczas jazdy na nartach i snowboardzie. Za niestosowanie się do wyznaczonego przepisu grożą pokaźne mandaty. W różnych miejscach są różne górne granice wiekowe, które obejmuje ten obowiązek. Przed wyjazdem warto sprawdzić, gdzie istnieje taki przepis, aby nie zaliczyć wtopy. Jeżeli jesteśmy ponad obowiązkiem noszenia kasku, to i tak warto nosić odpowiednią ochronę głowy dla własnego bezpieczeństwa. Strome góry równają się z dużą prędkością, przy której niedoświadczeni lub początkujący narciarze mogą stracić kontrolę oraz upaść. Mając szczęście nabijemy sobie tylko guza, ale historia pokazuje różne scenariusze i czasami może nie być tak kolorowo, zwłaszcza przy tak dużych prędkościach. W dzisiejszych czasach ochrona głowy z roku na rok idzie do przodu. Producenci kasków doskonalą technologię, a w połączeniu z goglami jest to idealna ochrona naszej głowy. Współczesne kaski są lekkie i bardzo wygodne, zachwyca również wentylacja, dzięki której nasza głowa nie spoci się, co jest najczęstszą przyczyną dyskomfortu podczas jazdy. Na cieplejsze dni duża liczba modeli kasków oferuje odczepiane nauszniki, co również powinno poprawić komfort użytkowania. Gogle oraz kask powinny tworzyć jedną całość i być ze sobą kompatybilne. Warto zastanowić się więc na kupnie tych dwóch produktów od jednego producenta. Duży wybór produktów pod hasłem „kaski narciarskie” w swojej ofercie posiada sklep sieci Snowshop. Ich witryna internetowa posiada bogatą gamę wyboru, a sklepy stacjonarne w Gdańsku oraz Warszawie zapewnią doświadczoną obsługę, która pomoże nam rozwiać każdą wątpliwość dotyczącą sportów zimowych.

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

Kaski narciarskie markowe jako niezawodny sprzęt

Uvex w swojej ofercie posiada wiele modeli kasków, które spełnią wymagania każdego narciarza. Ich technologie sprawiają, że stoją bardzo wysoko na rynku, a jakość produktów zachwyci niejednego pasjonata sportów zimowych. Modele z szybą doskonale zastąpią kask i gogle, dzięki czemu mamy o jeden zakup mniej. Kolejną propozycją będą kaski marki Julbo. Wysokiej jakości materiały zapewnią odpowiednią ochronę czaszki oraz posłużą nam wiele lat podczas zimowych szaleństw. Technologie wykorzystywane podczas produkcji kasków Julbo zapewnią bardzo dobrą ochronę głowy. Model Sphere Connect posiada szybę, która dostosowuje swoją barwę do panującego oświetlenia. Wbudowany zestaw audio bluetooth pozwala połączyć się z telefonem, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować z osobnych słuchawek. Szyba pokryta specjalną powłoką nie zachodzi parą, co zdarza się w kaskach niskiej jakości. Odwiedzając sklep internetowy pod adresem snowshop.pl możemy znaleźć idealny sprzęt oraz zaopatrzymy się w odpowiednie kaski narciarskie. Gdańsk oraz Warszawa to dwa miasta, w których znajdziemy sklepy sieci Snowshop. Na miejscu możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy wykwalifikowanej obsługi.

 

Przygotowując się na sezon zimowy warto zaopatrzyć się w markowy sprzęt, który będzie niezawodny w każdej sytuacji. Wysoka jakość modeli propozycji producentów klasy premium to idealna okazja na inwestycje w nasze zdrowie. Kaski narciarskie stanowią rzecz, której możemy zaufać i na trasie nie powinniśmy się z nim rozstawać.

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

Sklepy stacjonarne:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Materiał promocyjny