Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Jesienne kino pod chmurką. Na początek Green Book

01.10.2020 19:40 | 1 komentarz | 2 734 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Dobre filmy będzie można obejrzeć w plenerze tej jesieni w parku przy Dworze Zieleniewskich w Trzebini oraz w Bolęcinie przy Zajeździe Na Wsie. Pierwszy seans 2 października w piątek o godz. 18:30.

1
Jesienne kino pod chmurką. Na początek Green Book
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W planie - 5 seansów pod chmurką w październiku. Na początek organizatorzy serwują znakomity film "Green Book" - zdobywcę trzech Oscarów w najważniejszych kategoriach: za najlepszy film, najlepszy scenariusz i najlepszego aktora, a ponadto zdobywcę trzech Złotych Globów i wiele innych nominacji i wygranych na prestiżowych festiwalach filmowych. Miejsce: park przy Dworze Zieleniewskich.

To niebywała okazja, żeby o tak jesiennej porze móc jeszcze oglądać naprawdę dobre propozycje filmowe w plenerze. Na weekend pogoda nam sprzyja i mamy nadzieję, że tak już pozostanie do końca seansów przewidzianych w projekcie - mówi Michał Mazurek z Trzebińskiego Centrum Kultury.

Projekt pt. "Z filmem pod chmurką" polega na organizacji plenerowego kina w miejscowościach powiatu chrzanowskiego przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo na Jurze". Jest realizowany przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego. TCK jest partnerem i wykonawcą tych projekcji.

Wstęp wolny.