Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Zastanawiasz się, gdzie można strzelać w Krakowie? Wybierz TĘ strzelnicę!

30.09.2020 13:59 | 0 komentarzy | 565 odsłon | red

Materiał promocyjny

Polacy coraz chętniej odwiedzają strzelnice. To idealny pomysł na weekend ze znajomymi, na nowe hobby, na spróbowanie w życiu czegoś nowego, jak i również na imprezę integracyjną czy wieczór kawalerski. Nie inaczej jest w Krakowie, dlatego, jeżeli poszukujcie strzelnicy właśnie w stolicy małopolski, koniecznie zapoznajcie się z ofertą tutejszej Cracow Shooting Academy.

0
Zastanawiasz się, gdzie można strzelać w Krakowie? Wybierz TĘ strzelnicę!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Cracow Shooting Academy to prawdopodobnie najpopularniejsza i najchętniej odwiedzana strzelnica w Krakowie. Świadczą o tym m.in. setki opinii na temat tego miejsca, które każdy z nas bezproblemowo można znaleźć w sieci. Wystarczy odwiedzić Mapy Google i odszukać obecny adres strzelnicy – ulice Jana Surzyckiego 16. Naszym oczom ukaże się również Wizytówek tego miejsca, niemal pękająca w szwach od opinii, których w chwili obecnej jest niemal 700. Nie jednak ilość jest najważniejsza, lecz ich treść oraz ilość gwiazdek, które postanowili pozostawić strzelnicy odwiedzający ją goście.

strzelnica Kraków

I tutaj się nie zawiedziemy, bowiem wszystkie opinie składają się na maksymalną możliwą do uzyskania średnią, wynosząca 5.0! To niebywałe, zwłaszcza przy tak ogromnej liczbie opinii. Same recenzje zostały pozostawione przez gości całego świata, bowiem strzelnicy tej nie odwiedzając jedynie mieszkańcy Krakowa lub okolic, ale również liczni turyści, z Polski i zagranicy.

Znakomita obsługa kluczem do sukcesu Cracow Shooting Academy

Na miejscu czeka na nas grupa pasjonatów, pracowników strzelnicy. To osoby z bardzo obszerną wiedzą, które nie tylko stale ją poszerzają, ale mają olbrzymie doświadczenie w jej przykazywaniu. Z tego powodu Cracow Shooting Academy jest miejscem odpowiednim nawet dla osób, które do tej pory nie miały styczności ze strzelectwem czy bronią palną – bezproblemowo i sprawnie zostaną one wprowadzone w ten świat. Sama obsługa cały czas się doszkala, przechodząc kolejne kursy oraz zdobywając kolejne certyfikaty, wszystko po to, by móc oferować swoim klientom jeszcze więcej.

Pracownicy bacznie czuwają również nad naszym bezpieczeństwem. Na miejscu czekają na nas nie tylko ochronniki słuchu, ale również odpowiednie okulary ochronne – wszystko po to, by wizyta na strzelnicy była nie tylko pełna emocji, ale również po prostu bezpieczna dla każdego.

Szeroki asortyment broni już czeka!

To zdecydowanie jeden z największych plusów Cracow Shooting Academy. Na miejscu czeka na nas bardzo szeroki asortyment broni, na który składa się ponad 50 jej rodzajów. Składają się na nią nie tylko pistolety, ale również pistolety maszynowe, karabiny szturmowe, karabiny wyborowe czy nawet strzelby gładkolufowe. Dzięki temu każdy z klientów odnajdzie tutaj coś dla siebie. Swoje poszukiwania najlepiej rozpocząć od sześciu pakietów, które zostały przygotowane dla nas przez pracowników strzelnicy.

Każdy z nich będzie odpowiedni dla trochę innej grupy klientów. Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie strzelali lub w ogóle chcą sprawdzić, czy strzelnica jest miejsce dla nich, idealnie sprawdzi się pierwszy z pakietów, noszący nazwę Basic. W tym przypadku w bardzo niskiej cenie – 120 zł – uda nam się oddać aż 30 strzałów. W nasze ręce trafią też aż 3 rodzaje broni. Będą to dwa pistolety – Glock oraz Colt 1911, oraz pistolet maszynowe, CZ Scorpion EVO. Widać więc, że już w tym przypadku uda nam się chwycić za coś więcej, niż zwykły pistolet, co jest ważnym krokiem postawionym właśnie w świat strzelectwa.

Jeżeli oczekujemy jednak znacznie więcej, dobrym wyborem może okazać się pakiet czwarty, o nazwie VIP. W tym przypadku będziemy mieli szansę oddać aż 50 strzałów, jednak broń, która trafi w nasze ręce, będzie znacznie bardziej rozbudowana. W tym przypadku 15 strzałów oddamy z karabinu Kałasznikow, 5 strzałów z karabinu AR-15, 15 z pistoletu maszynowego UZI, 10 z pistoletu CZ Shadow 2 oraz 5 ze strzelby gładkolufowej. Widać więc, że oferta w tym przypadku jest bardziej kompletna i pozwala nam strzelać z niemal każdego dostępnego na strzelnicy gatunku broni.

Dla najbardziej wymagających klientów został przygotowany pakiet szósty, o nazwie Badass. W tym przypadku oddamy aż 70 strzałów, a liczba broni jest jeszcze bardziej rozbudowana, niż w pakiecie czwartym. W tym przypadku w nasze ręce trafi taka broń jak rewolwer Magnum .357, strzelba gładkolufowa, pistolet Glock, UZI oraz karabiny Kałasznikow, oraz AR-15.

Szansa na stworzenie własnego pakietu

Jeżeli tylko chcemy, mamy możliwość stworzenia własnego pakietu. W tym przypadku wystarczy wejść nas stronę internetową ShootingCracow.com i wybrać generator pakietów. To tak wybieramy nie tylko broń, która nas interesuje, ale również ilość amunicji, która ma być dla nas dostępna. Cały czas obserwujemy koszt naszego pakietu, a gdy jest on już gotowy, możemy wybrać odpowiedni dla nas termin odwiedzenia strzelnicy.

Radzimy sprawdzić również ofertę broni historycznej. Na miejscu czekają na nas bowiem takie modele jak Mauser KAR98K, Pepesza, Tokariew TT czy M16A1 Wietnam. To idealna okazja dla wszystkich fanów historii i militariów, by postrzelać z modeli, które najczęściej widzieliśmy w muzeum, filamch lub na zdjęciach.

Więcej informacji na temat pełnej oferty tej krakowskiej strzelnicy, cennik, galerię zdjęć, ale również detale dla szukających miejsca na imprezę integracyjną w Krakowie czy wieczór kawalerski, znajdziecie pod adresem ShootingCracow.com.

Materiał promocyjny