Mamy rekordowy dobowy wzrost zachorowań na COVID-19 w naszym regionie. Jedno nowe w powiecie chrzanowskim.
Jak podaje WSSE w Krakowie, ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 26 kobiet i 27 mężczyzn, w wieku od 11 miesięcy 78 lat, z powiatu nowosądeckiego (23 osoby), Nowego Sącza (13 osób), Krakowa i powiatu krakowskiego (po 3 osoby), powiatów: tatrzańskiego, oświęcimskiego, gorlickiego i wadowickiego (po 2 osoby) oraz nowotarskiego, chrzanowskiego, limanowskiego (po 1 osobie). Aktualnie 9 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji.
Mamy 305 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju. Najwięcej z województw: śląskiego (77), małopolskiego (53), mazowieckiego (45). Zmarło sześć zarażonych COVID-19 osób. To wczorajszy bilans epidemii.
Od 4 marca 2020 liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 37 521, zmarło 1 568.
W szpitalach w Polsce przebywa obecnie 1617 osób zakażonych COVID-19, pod respiratoram 67 z nich.

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

13.05.2026
REMONTY łazienek, kuchni, itp. od podstaw-20 lat p...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Nowy gabinet stomatologiczny dla uczniów
Na zdjeciu sedzia pilkarski funkcjnariusz niemieckiej partii PO Gębala, Bartku powiesz ile doisz publicznych pienazkow z *%#)!& ia w stołek w eadzie nadzorczej CA w Krakowie gdzie zainstalowal cie Miszalski???? Taczki i won do Berlina, pajacu
Bążur
08:13, 2026-06-10
Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt
U wójta czy prezesa taki dobrobyt? Pewnie obaj z dobrej zmiany.
@hotin
08:10, 2026-06-10
Krwawy atak w gminie Krzeszowice – 18-latek cudem uszed
Chyba trochę duzi jak na podstawówkę albo długo żywił urazę.
coldin
07:57, 2026-06-10
Symboliczna złotówka za parkowanie
Połowa tych "inwalidów" jest zdrowa jak koń . Kartę inwalidy traktują jak darmowe miejsce parkingowe.
oIo
07:48, 2026-06-10
0 0
Słowa premiera z 2lipca Premier Mateusz Morawiecki zapewnia, że pandemia COVID-19 w Polsce zbliża się do końca i apeluje o masowy udział w drugiej turze wyborów. Warto więc w tym miejscu przypomnieć słowa szefa Światowej Organizacji Zdrowia, który zaledwie przedwczoraj mówił, że pandemia COVID-19 nawet nie zbliża się jeszcze do końca, a wręcz przyspiesza (http://www.tvn24.pl)
0 0
To wina POwskich odwiedzin ziemi małopolskiej,przez nawiedzonych od Rafaua!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz