Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Albatros Salon Fryzjerski Barber Shop. Tradycja, która zobowiązuje

10.07.2020 17:00 | 0 komentarzy | 773 odsłony | red

Materiał promocyjny

0
Albatros Salon Fryzjerski Barber Shop. Tradycja, która zobowiązuje
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Salon Fryzjerski Barber Shop Albatros w Chrzanowie znają dobrze klienci CH MAX, bo jest w nim obecny od 20 lat! Ostatnio salon zmienił w nim lokalizację i przeszedł gruntowną modernizację. Klienci znajdą go na pierwszym piętrze na wprost windy (przy łączniku ze starą częścią CH MAX).

Kameralna atmosfera
- Mamy teraz więcej przestrzeni, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom bardziej komfortowe i kameralne warunki podczas pobytu w naszym salonie - informuje jego właścicielka Urszula Siemek. - To jedyny mój salon w Chrzanowie, dlatego w jego funkcjonowanie wkładam całe serce i doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat pracy w tym zawodzie.
Salon oferuje m.in: strzyżenie, pielęgnację włosów (np. botox, kwas hialuronowy), koloryzację (w technikach sombre, ombre, airtouch).

Wyszkolony personel
Albatros to salon fryzjerski i barber shop, zatem miejsce zarówno dla pań jak i dla panów. Na tych ostatnich czeka nowy personel szkolony przez najlepszych specjalistów w dziedzinie barberingu.
- Najbliższe takie szkolenie mamy 2 sierpnia. Do naszego salonu przyjedzie tym razem Bohdan Vasylkov.

Dobre kosmetyki
Wyszkolony personel to jedno, wysokiej klasy kosmetyki to drugie, co wpływa na jakość usług świadczonych w salonie Albatros.
Przy fryzurach męskich wykorzystywane są kosmetyki od Lucjan's Barber Shop, Reuzel, American Crew, Crazy Bull. Przy kobiecych: Kaaral, Milk Shake, L`Oreal, Alfaparf.

W salonie jest możliwość zakupu kosmetyków do pielęgnacji włosów.

SALON JEST CZYNNY:
od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00
w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00

Rezerwacja pod numerem tel. 32 754 12 55
(rezerwacja nie jest obowiązkowa)

 

Materiał promocyjny