Rośnie liczba osób zarażonych. Z dnia na dzień chorych przybywa w całym kraju. Rośnie też liczba ofiar.
We wtorek po południu potwierdzono piąty przypadek zakażenia koronawirusem w Małopolsce.
- Chodzi o mężczyznę w sile wieku. Przebywa on w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest stabilny - otrzymaliśmy informację z biura prasowego wojewody małopolskiego.
We wtorek liczba zarażeń w Polsce wyniosła 221. Do pięciu wzrosła też liczba osób zmarłych w jego wyniku.
Przeczytajcie również:
Krzeszowice. Poradnie specjalistyczne zamknięte
Koronawirus. Dodatkowe środki bezpieczeństwa w kopalni Janina w Libiążu
TRZEBINIA. Urząd zamknięty dla interesantów
CHRZANÓW. Wodociągi zawieszają bezpośrednią obsługę klientów
Krzeszowice. Urząd zamyka drzwi. Wejdziesz tylko po wcześniejszym umówieniu
Akcja strażaków z Kwaczały. Zrobią zakupy osobom nie mogącym wychodzić z domu
29.04.2025
ZATRUDNIĘ kierowcę kat. C i C+E 500-380-561
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
0 0
Ludzie wracają z terenów skażonych z zagranicy prywatnymi samochodami do mieszkań w blokach i odbywają tam kwarantannę. Ile osób od momentu wyjścia z samochodu do momentu zamknięcia drzwi w domu zostało zarażonych , nie licząc jeszcze, że do mieszkania dojechała ta osoba windą, oraz ile drzwi ogólnodostępnych otwierała.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz