Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Balony lateksowe to najtańszy i najprostszy sposób na reklamę lub oprawę wydarzenia

17.03.2020 12:22 | 0 komentarzy | 682 odsłony | red

Materiał promocyjny

Dziś każdy produkt potrzebuje reklamy, a wydarzenie - bez względu na to, czy ma charakter sportowy, biznesowy, naukowy towarzyski lub czy okolicznościowy -odpowiedniej oprawy. To jeden z elementów, które zagwarantują, że towar dobrze się sprzeda, a konferencja, impreza integracyjna lub ślub będą udane i na długo pozostaną w pamięci uczestników. Pomogą w tym na pewno balony lateksowe.

0
Balony lateksowe to najtańszy i najprostszy sposób na reklamę lub oprawę wydarzenia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Są one bowiem jednym z najprostszych, najszybszych i najtańszych sposobów na reklamę lub dekorację. Nie może ich zabraknąć na imprezie lub w kampanii promującej jakiś produkt, doskonale sprawdza się również na urodzinach, weselu czy sylwestrze. Można je dołączyć do bukietu kwiatów na randce i wykorzystać w wielu innych sytuacjach, które podpowie wyobraźnia. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni wariant. A możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Choćby z tego powodu, że lateks to bardzo uniwersalny materiał.

Balony lateksowe - różne kształty i wiele kolorów

Balony lateksowe mogą być przezroczyste lub praktycznie w każdym kolorze i o wielu kształtach. Da się na nich umieścić nadruki wykonywane kilkoma metodami. Można je napełniać helem lub powietrzem. Dzięki tej różnorodności potrafią ożywić każde pomieszczenie lub plener, sprawia wielką frajdę najmłodszym uczestnikom imprez i również dorosłych wprowadzą dobry nastrój. Można je rozdawać pojedynczo lub tworzyć z nich wszelkie kompozycje, choćby girlandy. Ponieważ warto wiedzieć, że balony lateksowe dają największy efekt, kiedy zgromadzi się je obok siebie w dużych ilościach.

Warto też pamiętać o tym, że aby dobrze zareklamować swój produkt lub nadać odpowiednią oprawę jakiemuś wydarzeniu, potrzebni są profesjonaliści. Ważne jest to, aby pracownicy takiej firmy rozpoczynali pracę z klientem od sprawdzenia jego potrzeb. Potem wybierane są najlepsze metody i środki, aby uzyskać pożądany efekt, a na koniec wszystko dostarczane jest na miejsce przeznaczenia i montowane. A zleceniodawca nie musi sobie niczym zaprzątać głowy. Tak działa właśnie Grupa LuxPol, która zapewnia kompleksowe usługi w tej branży już od ponad 25 lat. Ma więc nie tylko niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie, ale również odpowiednią kadrę specjalistów. Jest nie tylko dostawcą, ale również producentem różnych rodzajów urządzeń i sprzętu do reklamy i oprawy, w tym również balonów lateksowych.

Firma ta jest w stanie sprostać najbardziej nietypowym zleceniom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Między innymi dlatego że posiada własny i zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz ciągle się rozwija. Nie tylko śledzi trendy w swojej branży, ale również sama pracuje na unowocześnieniem oferty. Ma na przykład również specjalny dział zajmujący się wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań.

Balony lateksowe produkowane zgodnie z ekologią

Jednym z nośników reklamowych produkowanych i dostarczanych przez grupę LuxPol są właśnie balony lateksowe. Oczywiście również z nadrukami. Można skorzystać z gotowych projektów znajdujących się w bazie lub zrealizować własny pomysł.
Balony lateksowe produkowane przez tę firmę mają kilka rozmiarów. Może ona też wyprodukować i dostarczyć je w rożnych kształtach. A nadruki na nich są wykonywane sitodrukiem i ma ona również maszyny do nadruków w formacie CMYK, który gwarantuje kompletny zestaw  kolorów. Posiada ona także w swojej ofercie wszystkie dodatkowe akcesoriami do balonów lateksowych, czyli patyczki, zatyczki i stojaki.

Z grupą LuxPol warto współpracować również dlatego, że dba o ekologię. Wśród wielu unijnych certyfikatów ma także ten potwierdzający, iż pracuje w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001

Materiał promocyjny