Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Ważny transfer MKS Trzebinia. Klub pozyskał nowego piłkarza

06.03.2020 14:55 | 2 komentarze | 3 090 odsłony | Michał Koryczan

AKTUALIZACJA

Grający ostatnio w KS Olkusz Szymon Barczyk będzie bronił barw czwartoligowego MKS Trzebinia.

2
Ważny transfer MKS Trzebinia. Klub pozyskał nowego piłkarza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zawodnik trenował z zespołem „żółto-czarnych" przez kilka ostatnich tygodni. Wydawało się, że do MKS jednak nie trafi, bo klub zawodnika nie wyraził zgody na transfer.

- Negocjacje były trudne, ale udało się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału. Szymon Barczyk został zawodnikiem naszego klubu - mówi Jacek Pająk, prezes MKS.

Szymon Barczyk występował ostatnio KS Olkusz, a wcześniej w Sarmacji Będzin, GKS Katowice, Przemszy Klucze i Przeboju Wolbrom. Ma wypełnić lukę w środkowej formacji, powstałą wskutek poważnej kontuzji Jakuba Horawy.

Piłkarz będzie miał okazję zadebiutować w barwach MKS w sobotnim meczu finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów. Trzebinianie zmierzą się na wyjeździe z Victorią 1918 Jaworzno.

W przerwie zimowej do kadry MKS dołączyli wcześniej: Szymon Zając (powrót z wypożyczenia do LKS Żarki) oraz Gabriel Cwynar, Przemysław Ruczyńsk (z juniorów MKS). Z zespołem trenuje też Jakub Pająk. Niewykluczone, że w przyszłym tygodniu do drużyny dojdzie jeszcze jeden ofensywny zawodnik.