Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

26.02.2020 18:00 | 0 komentarzy | 949 odsłon | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 12:09

Materiał promocyjny

 

Książki o kotach to obowiązkowe pozycje dla wszystkich miłośników tych mruczących czworonogów. Coraz większą popularnością cieszą się te książki, ponieważ nasza świadomość, jako właścicieli wzrasta. W księgarni internetowej selkar.pl możesz znaleźć mnóstwo książek o kotach.

 

0
Książki o kotach w selkar.pl!
Książki o kotach w selkar.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Książki o zwierzętach są coraz częściej kupowane przez naszych klientów, dlatego dbamy o to, aby w księgarni internetowej selkar.pl pojawiały się nowości na ten temat. Książki o zwierzętach można podzielić na:

 • poradniki pisane przez lekarzy weterynarii, które zawierają mnóstwo bardzo przydatnych i ważnych informacji o opiece nad kotem

 • książki pisane przez właścicieli kotów, którzy w sposób zabawny, ale edukacyjny opowiadają o wychowywaniu czworonoga,

 • książki, w których narratorem jest sam kot; zwykle są to bardzo zabawne, ale pouczające historie

Książki o kotach pomagają właścicielom zrozumieć kocie zachowani oraz dowiedzieć się, jak należy dbać o swojego czworonożnego przyjaciela, jak rozumieć jego postawę, dźwięki, które wydaje i mnóstwo innych rzeczy.

W księgarni internetowej selkar.pl znajdziesz wiele ciekawych pozycji o kotach:

 • Jackson Galaxy „ Kocie mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota” to książka inna niż wszystkie. Autor daje nam cenne wskazówki, które pozwolą z większą uwagą obserwować i rozpoznawać kocie zachowania. To wszechstronny poradnik o kocich zwyczajach.

 • Morgan Sally „Co wie Twój kot?” to świetna lektura o kocich zmysłach, które są znacznie bardziej wyczulone, niż nasze, ludzkie. Autor omawia 5 podstawowych zmysłów i omawia je z punktu widzenia kota.

 • Richter Gary „Księga zdrowia psa i kota” to klasyczna pozycja, która odkrywa przed właścicielami czworonogów różne metody opieki nad zwierzakami, leczenia i radzenia sobie w różnych sytuacjach.

 • „Koty. Rasy z całego świata” to album, dzięki któremu poznasz ponad 40 najpopularniejszych ras kotów. Każda rasa została dokładnie opisana i opatrzona dużym zdjęciem. Po lekturze tej książki będziesz wiedzieć, w jaki sposób pielęgnować koty z danej rasy, jaka jest historia jej powstania oraz jaki ma temperament.

 • Claire Bessant „Zaklinacz kotów. Jak rozmawiać z kotem” to kolejny poradnik, z którego uzyskasz praktyczną wiedzę o tym, jak żyć z kotem. Autorka wyjaśnia poszczególne zachowania kotów i pomaga zrozumieć kocie potrzeby oraz motywacji.

 • Dawid Ratajczak „Jak wytresować kota? 2 Techniki zaawansowane” to humorystycznie napisana kontynuacja dobrze przyjętego poradnika „Jak wytresować kota?”. Autor w zabawny sposób opisuje życie z kotem pod jednym dachem.

 • Heike Grotegut „Kot. Gry i zabawy edukacyjne” to książka, w której autorka (specjalistka od psychologii kotów) podpowiada, w jaki sposób zajmować kotu czas, aby zapobiegać problemom z nudą. Wyjaśnia, czym najlepiej zainteresować swojego czworonoga i na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru zabawek w sklepie zoologicznym. Dodatkowo podsuwa pomysły na własnoręczne wykonanie zabawek.

 • Anna Kłopotek „Jak opiekować się kotem” to książka adresowana do dzieci. Zawiera porady takie jak przygotować dom na przybycie kota, jak go pielęgnować, jak nauczyć czystości, jak karmić, aby był zdrowy i pełen energii. W książce dodatkowo znajdują się porady weterynarza, zdjęcia różnych przepięknych kotów, a także cała masa ciekawostek na temat historii poszczególnych ras kotów. To poradnik, który będzie nieocenioną pomocą dla rodziców, którzy zdecydowali się spełnić marzenie swoich dzieci o posiadaniu kota.

Jeśli masz już kota, albo dopiero planujesz przygarnąć jednego (lub dwa ;) )

Zapraszamy do selkar.pl po więcej książek o kotach!

 

Materiał promocyjny