Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Polska ogląda młodą modelkę

23.11.2011 14:23 | 3 komentarze | 12 134 odsłon | red
Luiza Matyba z Chrzanowa została jedną z modelek krakowskiej firmy odzieżowej Misbehave. Reklamuje ubrania dwóch projektantek. O współpracy z marką i planach na przyszłość rozmawia z nią Mateusz Kamiński.
3
CHRZANÓW. Polska ogląda młodą modelkę
Luiza Matyba reklamuje ubrania firmy Misbehave. Fot. Krzysztof Cichuta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Luiza Matyba z Chrzanowa została jedną z modelek krakowskiej firmy odzieżowej Misbehave. Reklamuje ubrania dwóch projektantek. O współpracy z marką i planach na przyszłość rozmawia z nią Mateusz Kamiński.

Mateusz Kamiński: W jaki sposób trafiłaś do Misbehave?
- Współpracę z firmą rozpoczęłam przez przypadek. Surfując kiedyś po internecie znalazłam ich stronę. Postanowiłam wysłać swoje zdjęcia. Nie sądziłam, że dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Ale ku mojemu zaskoczeniu dziewczyny odpisały mi bardzo szybko. Jestem naprawdę zadowolona. Dogadujemy się doskonale, a ubrania są ekstra.

Poza MISBHV próbujesz gdzieś jeszcze swoich sił jako fotomodelka?
- Obecnie nie. Dopiero niedawno zaczęłam bawić się fotomodelingiem. Dlatego mam na koncie zaledwie kilka różnorodnych sesji. Poza tym klasa maturalna za bardzo nie pozwala koncentrować się wyłącznie na zdjęciach. Na dzień dzisiejszy uznaję je jako odskocznię od rzeczywistości.

A chciałbyś zająć się fotomodelingiem na poważnie?
- W tej branży jestem ”świeżynką”. Nigdy nie wiadomo co życie pokaże i czy akurat to mi poszczęści się w tym zawodzie. Na pierwszym miejscu stawiam studia. Chciałabym się realizować jako prawniczka. Gdyby udało się połączyć to z byciem modelką – super.

Ukończyłaś gimnazjum nr 3 w Chrzanowie. Od ponad dwóch lat mieszkasz w Krakowie.
- W Chrzanowie uczyłam się również w szkole muzycznej. Teraz kontynuuję naukę w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego nr 2 w Krakowie w klasie politologiczno-dziennikarskiej.