Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

05.02.2020 12:00 | 0 komentarzy | 2 410 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.01.2020 13:24

Karnawał to czas zabawy, bali i kolorowych strojów. Dlatego proponujemy Wam, drodzy Mali Czytelnicy, żebyście wzięli udział w naszej zabawie i wygrali nagrody.

0
Zabawa dla dzieci "Strój karnawałowy"
Katarzyna z córką Karolinką w strojach karnawałowych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Sekuła-Mosz z Woli Filipowskiej, wysłała zdjęcia swoje i córki w strojach karnawałowych:

- Zdjęcie zostało zrobione na balu, na którym córka Karolina, lat 3, była przebrana za pszczółkę, a ja za Panią Wiosnę. Wiadomo - pszczoła z kwiatami żyją w zgodzie.

Karolinka otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Strój karnawałowy" na adres promocja@przelom.pl. Napiszcie imię i nazwisko swoje oraz opiekuna oraz miejsce zamieszkania. W mailu załączcie Wasze zdjęcie w stroju karnawałowym i napiszcie za kogo się przebraliście. W mailu rodzice muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Strój karnawałowy" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".