Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

22.01.2020 12:00 | 1 komentarz | 1 261 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 13:26

Karnawał to czas zabawy, bali i kolorowych strojów. Dlatego proponujemy Wam, drodzy Mali Czytelnicy, żebyście wzięli udział w naszej nowej zabawie i wygrali nagrody.

1
Zabawa dla dzieci „Strój karnawałowy”
Pawełek w stroju Spider Man'a
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Joanna Bizoń z Zagórza przysłała zdjęcie syna Pawełka w stroju karnawałowym:

- Nazywam się Pawełek Bizoń, mam 3 latka i mieszkam w Zagórzu. Moim ulubionym strojem, nie tylko karnawałowym, jest przebranie Spider Man - to mój ulubiony bohater, w którego lubię się wcielać oraz bawić w puszczanie pajęczyn. Bardzo lubię Spider Mana i wszystko co jest z nim związane.

Pawełek otrzymują od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Strój karnawałowy" na adres promocja@przelom.pl. Napiszcie imię i nazwisko swoje oraz opiekuna oraz miejsce zamieszkania. W mailu załączcie Wasze zdjęcie w stroju karnawałowym i napiszcie za kogo się przebraliście. W mailu rodzice muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia:

Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Strój karnawałowy" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".