Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

01.01.2020 12:00 | 0 komentarzy | 2 362 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 16:48

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego nieustannie zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Masz ulubioną książkę? Napisz nam o tym!
Filip uwielbia czytać książki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Samborska z Chrzanowa napisała o ulubionej książce syna Filipa:

- Filip ma 7 lat i uwielbia czytać książki. Na tę chwile jego ulubione to książki z serii  Magiczne drzewo autorstwa Andrzeja Maleszka. Z całej tej serii najbardziej lubi "Magiczne Drzewo. Czas robotów"; Android stworzył stalowe osy. Każdy, kogo użądlą, zmienia się w robota. Na całym świecie ludzie przeistaczają się w maszyny. Tylko Idalia, Alik, Budyń i mała Julka uciekają przed inwazją os. Muszą odnaleźć magiczny przedmiot, który zmieni roboty z powrotem w ludzi. W pościg za nimi rusza Android i groźny waran. Olbrzymi słoń-robot walczy w ich obronie.

Filip otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

 

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia. Więcej informacji znajdziecie na przelom.pl/konkursy