Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Bułeczki Mleczne – nowa odsłona smakowa bestselleru Dan Cake

28.10.2019 16:00 | 1 komentarz | 2 881 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 10:07

Materiał promocyjny

Bułeczki mleczne Dan Cake są sztandarowym produktem Spółki. Od kilkunastu już lat stanowią sprzedażowy bestseller. Obecnie na rynek wprowadzane są pierwsze warianty smakowe bułeczek - będzie można je kupić w wersji z nadzieniem o smaku waniliowym i kakaowym.

1
Bułeczki Mleczne – nowa odsłona smakowa bestselleru Dan Cake
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 2018 roku mleko zawarte w bułeczkach mlecznych (a jest go aż 21%) pochodzi z Mlekovity. Bułeczki, jak wszystkie produkty Dan Cake, nie zawierają konserwantów i wypiekane są z najlepszych surowców.

Bułeczki mleczne są sprzedawane w Polsce niemal od początku istnienia Dan Cake w naszym kraju. Polacy bardzo cenią ten produkt, który na stałe wszedł do ich codziennego menu. A jak je jemy najchętniej? Badania wskazują, że konsumenci w większości jedzą bułeczki bez dodatków, wprost z opakowania. Wyraźnie rośnie jednak grupa osób serwująca bułeczki jako alternatywę dla klasycznego pieczywa podczas śniadania. Coraz częściej są też elementem bardziej złożonego dania.

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Najwyższym zaufaniem dla Dan Cake jest fakt, że bułeczki mleczne są wybierane przez rodziców dla swoich dzieci. Dlatego Spółka tym bardziej przykłada wagę do utrzymywania najwyższej jakości swoich produktów. Dowodem bezkompromisowego podejścia Dan Cake do jakości oferowanych produktów i usług jest stosowanie systemu zarządzania opartego o wymogi jednego z najbardziej restrykcyjnych standardów higieny i jakości - IFS. Poza tym Spółka wdrożyła standardy HACCP, Dobrej Praktyki Produkcyjnej, Dobrej Praktyki Higienicznej oraz wymagania normy ISO 9001. Dzięki temu Dan Cake bardzo dokładnie monitoruje bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji i zarządzanie wszelkimi wewnętrznymi procesami.

Nowe smaki i nowe formaty wprost do szkolnego plecaka lub torebki

Nowe smaki bułeczek mlecznych nie są jedyną nowością w ofercie Dan Cake. Również formaty pakowania zmieniają się. Oferowane są one w opakowaniach po 3 sztuki oraz pojedynczo. Klasyczne bułeczki mleczne oraz bułeczki z kawałkami mlecznej czekolady będzie można kupić w opakowaniach pojedynczych oraz po 5 sztuk. Mniejsze formaty opakowań są idealne do szkolnego plecaka, czy torebki. Świetnie sprawdzą się także jako przekąska w podróży.

 

Materiał promocyjny