Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Padnie kolejny frekwencyjny rekord biegowy?

14.05.2019 17:30 | 0 komentarzy | 2 662 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Dziś w chrzanowskim ośrodku kultury ruszyło przygotowywanie pakietów dla uczestników III edycji Pociągu do biegania. Do startu pozostało 5 dni. Z liczby zapisanych zawodników wynika, że szykuje się frekwencyjny rekord wśród biegów ziemi chrzanowskiej.

0
Padnie kolejny frekwencyjny rekord biegowy?
Pracownicy MOKSiR muszą przygotować prawie 700 pakietów startowych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do 8 maja zapisało się i opłaciło pakiety 675 osób. Tak długiej listy startowej nie miał do tej pory żaden z biegów w powiecie. Zapisy będą przyjmowane także w dniu wydarzenia, czyli w niedzielę 19 maja. Niewykluczone więc, że liczba uczestników Pociągu do biegania przekroczy 700.

Tymczasem w MOKSiR i w magistracie trwają ostatnie przygotowania do imprezy. Ruszyło żmudne pakowanie toreb dla zawodników z koszulkami i numerami startowymi. Będzie je można odebrać w sobotę i w niedzielę w godzinach 11-14.

Kierowcy w niedzielę mogą spodziewać się utrudnień na drogach. W godzinach od 14 do 17 z ruchu będą wyłączone ulice: Broniewskiego, Kusocińskiego, Bagnista, Zielona, rondo Ofiar Faszyzmu, Sikorskiego, rondo przy ul. Europejskiej, obwodnica północno-wschodnia do ronda przy ul. Topolowej.