Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Policja szuka tego mężczyzny. Może go widziałeś?

07.12.2018 10:17 | 6 komentarzy | 13 680 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

Śledczy z bielskiej komendy policji opublikowali zdjęcie poszukiwanego, który miał okraść bankomaty w Bielsku-Białej i Chrzanowie. Zarejestrowały go kamery monitoringu.

6
Policja szuka tego mężczyzny. Może go widziałeś?
Widziałeś go? Zadzwoń na policję.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak informują funkcjonariusze, poszukiwany stosował w bankomatach pułapkę. Na szufladzie, z której zwykle wysuwają się pieniądze, montował listwę z klejem. Wypłacane pieniądze przyklejały się do niej i klient odchodził z kwitkiem. Wtedy złodziej wracał po łup.

Do kradzieży w Bielsku-Białej i w Chrzanowie doszło pomiędzy 7 czerwca a 17 lipca tego roku. Policjantom nie udało się ustalić personaliów mężczyzny. W tym tygodniu zapadła decyzja o publikacji jego wizerunku. Może ktoś rozpozna sprawcę.

Podejrzewany o kradzież ma około 40-45 lat, sportową sylwetkę i jest krótko ostrzyżony. Ubrany był w granatową bluzę z kapturem i jasne spodnie dżinsowe.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy należy kierować do wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280, nr alarmowy 112 (e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.).