Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Nie dostał się do "Top Model", ale jego zdjęcia zachwyciły internautów

16.09.2018 12:00 | 8 komentarzy | 7 452 odsłon | Marek Oratowski

Od kilku dni jest głośno o Wicie Kasperku z Chrzanowa, który zauroczył widzów rudą czupryną i osobowością. Jednak jurorzy "Top Model" nie docenili jego atutów.

8
Nie dostał się do "Top Model", ale jego zdjęcia zachwyciły internautów
Wit Kasperek fot. Marta Walla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na casting do siódmego sezonu "Top Model" do Katowic przyjechał Wit Kasperek z Chrzanowa. Nagranie odbyło się w maju. Po ośmiogodzinnym oczekiwaniu (w tym czasie czytał książkę) znalazł się przed jurorami Joanną Krupą, Katarzyną Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim. Niestety, nie przypadł im ostatecznie do gustu i nie znalazł się w finałowej czternastce.

- Być może dlatego, że wystąpiłem w towarzystwie bardzo wysokiego mężczyny, przy którym wyglądałem, jakbym był dużo niższy. A mam 178 cm wzrostu - opowiada Wit Kasperek.

Program został niedawno wyremitowany. I zaczęła się burza. Rudowłosy mieszkaniec Chrzanowa został bohaterem internetu. Rozpisują się o nim nie tylko serwisy plotkarskie. Podążyły śladem komentarzy osób rozczarowanych decyzją jurorów o odrzuceniu Wita z show.

Wielu internautów weszło na Instagram Wita, gdzie zobaczyli wiele jego zdjęć z profesjonalnych sesji. Bo Wit to fotomodel. Niektórzy spekulowali, że jego programowy image był prowokacją (na casting przyszedł w okularach i w swetrze).

- Jestem zaskoczony całą tą sytuacją. Nie czuję się przegrany. Teraz mam jeszcze więcej propozycji sesji fotograficznych, choć i wcześniej miałem ich sporo. Na Instagramie w ciągu kilku dni po programie oglądało mnie ponad 50 tysięcy osób - komentuje 20-letni mieszkaniec Chrzanowa. Więcej o nim można przeczytać tutaj.