Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Na Orliku wolne terminy są głównie w weekendy (WIDEO)

06.09.2018 22:00 | 3 komentarze | 2 480 odsłony | Marek Oratowski

Podczas wakacji z chrzanowskiego Orlika korzystało około pięciuset osób tygodniowo. Od początku września na obiekcie trenują grupy zorganizowane. Wciąż jednak można znaleźć wolny termin, by pograć w piłkę.

3
Na Orliku wolne terminy są głównie w weekendy (WIDEO)
Na Orliku trenują młodzi zawodnicy AP 21
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W tym roku w lipcu i sierpniu Orlik był otwarty od wczesnego przedpołudnia aż do późnego wieczora. Przychodziły dzieci, ale też dorośli: strażacy, policjanci, nauczyciele wuefu. Co czwartek wieczorem pojawia się grupa grających rekreacyjnie w siatkówkę.

- Od początku września orlik w dni robocze jest czynny od godz. 15.30 do 21, w soboty i niedziele od godziny 9 do 13 oraz od 15 do 20 - informuje animator obiektu Tomasz Broniek.

Teraz popołudniami zielone boisko jest zajęte przez treningowe grupy młodzieżowe, a wieczorami przez dorosłych.

- W sobotę po południu każdy może tam pokopać, bo boisko jest wtedy otwarte dla wszystkich. Natomiast w soboty i niedziele przed południem trwają rozgrywki prowadzone przez Podokręg Piłki Nożnej w Chrzanowie. Chodzi o ligi orlika i żaka - tłumaczy Tomasz Broniek.

Można też pograć na boisku tartanowym w siatkówkę, futsal, piłkę ręczną lub tenisa ziemnego, gdzie jest mniejsze obłożenie. Choć zwłaszcza miłośnicy tenisa czasem na wolne miejsce muszą trochę poczekać. Chrzanowski Orlik działa od prawie siedmiu lat.