Chrzanów

Wakacyjna Liga Futsalu finiszowała po raz jedenasty

24.08.2018 18:39 | 0 komentarzy | 2 673 odsłony | Adam Banach

W Chrzanowie na sportowo świętowano końcówkę wakacji. Najlepsi zawodnicy Wakacyjnej Ligi Futsalu 2018 odebrali trofea. Patronem medialnym rozgrywek był „Przełom".

0
Uczestnicy finału z wywalczonymi nagrodami

Wakacyjna Liga Futsalu została zorganizowana po raz jedenasty. MKS Fablok Chrzanów, który przejął pałeczkę od Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu musiał sobie radzić z mniejszym budżetem, ale dzięki wsparciu wielu sponsorów udało się nagrodzić najlepszych zawodników. Jednym z nich był Oskar Chechelski, który indywidualnie brylował w kategorii II.

- Okazałe nagrody sprawiły mi dużą radość i satysfakcję. Wolałbym jednak abyśmy jako drużyna odebrali złote medale - powiedział Oskar, który został królem strzelców zarówno eliminacjach jak i w finale. Wraz z drużyną Tajs i spółka zajął drugie miejsce ustępując pola Przepunchlinie.

W kategorii I złoto zgarnęli gracze AC Pajace, którzy w ostatnim meczu zanotowali „zwycięski" remis z Górnikiem Libiąż. W stawce licealistów Lojtki wygrały ostatni mecz ze Spóźnialskimi i wyprzedziły ich w klasyfikacji generalnej.

Podczas sześciu kolejek eliminacyjnych w trzech kategoriach wiekowych rozegrano osiemnaście turniejów, Zagrały w nich 44 drużyny złożone z ok. 300 zawodników.