Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Chrzanowska Izba Gospodarcza nagrodziła lokalne wilki biznesu (ZDJĘCIA, WIDEO)

13.01.2018 09:05 | 4 komentarze | 9 026 odsłon | Łukasz Dulowski

Wielka Gala Przedsiębiorczości została zorganizowana w piątkowy wieczór w sali przy kopalni Janina w Libiążu. Było zaproszonych ponad 200 osób.

4
Chrzanowska Izba Gospodarcza nagrodziła lokalne wilki biznesu (ZDJĘCIA, WIDEO)
Po części oficjalnej dobrej zabawy życzyli uczestnikom gali: Sylwia Markiewicz i Krzysztof Głuch z Chrzanowskiej Izby Gospodarczej.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

- Inicjatywa powstała w mojej głowie, bo jestem trochę niedoszłym górnikiem. I zawsze zazdrościłem, ale to była taka zazdrość szczera, że górnicy za swoją pracę mają nagrody. Zresztą jestem synem górnika i ojciec przy jakichś okolicznościach pokazywał mi brązowy medal, srebrny, złoty, szablę i jeszcze zegarek. Coś fantastycznego! A przedsiębiorca za swój trud nie ma nic. Są oczywiście nagrody uznaniowe. Przedsiębiorcy otrzymują różne orły, gepardy, gazele, kryształy... Ta dzisiejsza nagroda nie jest uznaniowa, lecz należna. Ona się po prostu należy przedsiębiorcom, bo - podobnie jak górnicy - też „fedrują" 24 godziny na dobę. I tak przez całe lata - mówił piątkowym wieczorem Krzysztof Głuch z Chrzanowskiej Izby Gospodarczej, właściciel trzebińskiej firmy Krisbud.

Statuetki zostały wręczone w kategoriach: brązowy wilk biznesu (15 lat prowadzenia działalności gospodarczej), srebrny wilk biznesu (20 lat), złoty wilk biznesu (25 lat), platynowy wilk biznesu (30 lat) i brylantowy wilk biznesu (35 lat).

W najbliższym wydaniu „Przełomu", które ukaże się 17 stycznia, przeczytacie m.in., do kogo trafiły nagrody.