Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Po Wigilii młodzi ludzie szukali zaczepki

25.12.2016 16:43 | 0 komentarzy | 9 622 odsłon | Marek Oratowski

W centrum Libiąża w nocy z soboty na niedzielę doszło do bójki. Poszkodowany w niej młody mężczyzna trafił do szpitala.

0
Po Wigilii młodzi ludzie szukali zaczepki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielę o godzinie 1.15 patrol libiąskiej policji został wezwany na osiedle Flagówka. W Parku Młodości zgromadziło się w tym czasie kilkanaście osób. Okazało się, że doszło do bójki z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W efekcie młody mężczyzna miał ranę kłutą ręki. Po opatrzeniu w szpitalu wrócił do domu.

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że młody libiążanin przebywał w parku razem z trzema kolegami. Kiedy jeden z nich się oddalił, pozostałych zaatakowała grupa nieznanych mężczyzn. Jeden z nich spowodował obrażenia - informuje asp. sztab. Katarzyna Dąbkowska, rzcznik prasowy KPP w Chrzanowie.

***

W wigilijne popołudnie przy ulicy Wyrowcowej w Zagórzu doszło do wypadku. W kierunku ulicy Borowcowej samochodem renault clio jechał 32-letni mieszkaniec Warszawy. Podczas skrętu w lewo uderzył w niego 44-letni mieszkaniec Zagórza, siedzący za kierownicą renault megane, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Wrócił tam jednak po przyjeździe policji. Obaj kierowcy zostali ranni i karetka zabrała ich do szpitala.

- Mieszkaniec Zagórza miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. Została mu pobrana krew na potrzeby dalszych czynności dowodowych oraz zabrane prawo jazdy - relacjonuje rzeczniczka chrzanowskiej policji.