Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Chrzanowscy policjanci mają nowego szefa

28.11.2016 12:36 | 2 komentarze | 8 951 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

- Cele się nie zmieniają. Być może zmienią się metody działania - powiedział w poniedziałek do swoich podwładnych mł. insp. Radek Bąchór, nowy Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie.

2
Chrzanowscy policjanci mają nowego szefa
(Od lewej: nowy szef chrzanowskiej policji mł. insp. Radek Bąchór, nadinsp. Tomasz Miłkowski - Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie i insp.Tomasz Zając odwołany ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jego wprowadzenie poprzedziło odwołanie dotychczasowego szefa chrzanowskiej policji. Inspektor Tomasz Zając pożegnał się ze stanowiskiem po 9 latach.

- Gdy 26 lat temu zaczynałem służbę nie pomyślałem, że zajdę tak daleko. W pracy zawsze kierowałem się zasadą, że komendantem się bywa, policjantem się jest, a człowiekiem trzeba być zawsze - mówił Tomasz Zając.

Od wtorku będzie kierować jednostką w Olkuszu, jako tamtejszy komendant powiatowy.

- Insp. Tomasz Zając całe życie zawodowe związał z powiatem chrzanowskim. To był dla mnie impuls, by rzucić go teraz na nowe, szersze wody. Musi wyjechać z powiatu, gdzie pracował i mieszka. Umożliwi mu to dalszy rozwój- podkreślał nadinsp. Tomasz Miłkowski, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie.

Miejsce Tomasza Zająca zajął mł. insp. Radek Bąchór. Dotychczas I zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie. Pierwsze kroki stawiał właśnie w olkuskiej policji. Ma doświadczenie zarówno w pracy kryminalnej, jak i ruchu drogowym oraz prewencji. Podczas wprowadzenia w poniedziałek podkreślał, że nie boi się ciężkiej pracy. W kilku słowach zwrócił się też do kadry kierowniczej chrzanowskiej komendy.

- Proszę państwa cele się nie zmieniają. Jeśli chodzi o metody działania może nastąpią jakieś korekty. Będą to zmiany racjonalne i na pewno będą wynikać ze wspólnej debaty i współpracy z wami - podkreślał mł. insp. Radosław Bąchór.