Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Na mistrzostwa Europy można pojechać z Chrzanowa do Francji i zobaczyć mecze Polaków na... telebimie

18.04.2016 07:40 | 1 komentarz | 4 294 odsłony | Marek Oratowski

W chrzanowskim biurze PTTK trwają zapisy na wycieczkę autokarową na mecze grupowe Polaków rozgrywane podczas czerwcowych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na razie zainteresowała się nią tylko jedna osoba. Pewnie dlatego, że organizatorzy nie zapewniają biletów.

1
Na mistrzostwa Europy można pojechać z Chrzanowa do Francji i zobaczyć mecze Polaków na... telebimie
Maria Grochal z chrzanowskiego biura PTTK potwierdziła, że plakaty i informacja w internecie nie przyciągnęły kibiców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oferta pojawiła się w połowie stycznia. Obejmuje przejazd do Francji i powrót. Można pojechać 12 czerwca do Nicei na mecz biało-czerwonych z Irlandią Północną, 16 czerwca na spotkanie z Niemcami do Saint Denis lub 21 czerwca na potyczkę Polaków z Ukrainą do Marsylii.

- Oferujemy pobyt w strefach kibica. Chyba, że ktoś ma bilet, wtedy może wejść na stadion. Na razie o możliwość wyjazdu pytał tylko jeden pan, który miał rodzinę w jednym z tych miast - usłyszeliśmy od Marii Grochal z chrzanowskiego biura PTTK.

Ta impreza to pomysł prezesa chrzanowskiego oddziału tej organizacji Kazimierza Pudo.

- Dawniej organizowaliśmy wycieczki do Zakopanego na Małysza. Osiem lat temu przy okazji piłkarskich mistrzostw Europy doprowadziliśmy na podobnych zasadach do wyjazdu autokarów z naszymi kibicami do Klagenfurtu i Wiednia. Wtedy na dziesięć dni przed imprezą miałem tylko sześciu chętnych. Teraz też liczę, że może jeszcze zgłoszą się zainteresowani, chcący poczuć atmosferę mistrzostw, choćby tylko pod stadionem. Jak nie, odwołamy wyjazdy - mówi Kazimierz Pudo.

Początkowo termin zapisów mijał 15 kwietnia, ale został bezterminowo przedłużony.