Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Kioskarze nie mają biletów autobusowych

07.04.2016 17:45 | 0 komentarzy | 5 413 odsłon | Łukasz Dulowski

W punktach RUCH w Chrzanowie, Trzebini i Libiążu nie kupimy biletów na przejazd komunikacją miejską. Niektórzy pasażerowie są po prostu wciekli.

0
Kioskarze nie mają biletów autobusowych
Informacja o braku biletów na kiosku RUCH w sąsiedztwie dworca kolejowego w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dzwonią do nas ludzie i pytają zdenerwowani, o co chodzi. My z kolei już kilka razy kontaktowaliśmy się z RUCH-em, konkretnie z dyrektorem ds. handlowych, i słyszeliśmy, że bilety znów pojawią się w kioskach. Oczywiście, jeśli nic się nie zmieni, będziemy ponawiać nasze zapytania - zapewnia Małgorzata Łysak ze Związku Komunalnego Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie.

Przypomina, że bilety można kupić w sklepach, mających podpisaną umowę z ZKKM na ich sprzedaż. Są też u kierowców, ale w tym przypadku kosztują 40 groszy więcej. Za przejazd można też zapłacić za pomocą aplikacji na komórki.

W tej sytuacji trzeba pamiętać, że na razie nie kupimy biletów w miejscach, gdzie wsiada do autobusów dużo pasażerów, przykładowo w kiosku RUCH przy ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie czy w tego rodzaju punkcie w sąsiedztwie dworca kolejowego w Trzebini.

Zapytaliśmy o bilety ZKKM jednego z lokalnych kierowników sprzedaży RUCH, ale przyznał, że ma żadnej wiedzy na ten temat.

 

Najnowszy, 14. numer „Przełomu" można kupić w internecie. Elektroniczne wydanie jest dostępne także dla użytkowników urządzeń mobilnych - tabletów i smartfonów (w tym iPhonów i iPadów).