Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Burmistrz znów zagrał w serialu

13.01.2015 10:39 | 14 komentarzy | 13 181 odsłon | Marek Oratowski

Marek Niechwiej nie tylko lubi biegać i morsować. W tych dniach można go zobaczyć w TVN-ie w jednym z odcinków "Szkoły".

14
Burmistrz znów zagrał w serialu
Marek Niechwiej zagrał w "Szkole" ojca gimanzjalistki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obecny burmistrz Chrzanowa zadebiutował w odcinku numer 1064 serialu W-11. Zagrał ojca córki porwanej dla okupu.

W "Szkole" wystąpił w 25. odcinku, nagrywanym w kwietniu ubiegłego roku. Emitowany był w TVN-ie w poniedziałkowy wieczór. We wtorek, 13 stycznia o godz. 15 można będzie zobaczyć powtórkę. Tym razem wcielił się w postać ojca gimnazjalistki, która z powodu trudnych przeżyć postanowiła się okaleczyć. Sprawa jednak znalazła szczęśliwy finał.

Ma za sobą także udział w kilku odcinkach "Szpitala", które jeszcze nie doczekały sie emisji. W jednym z nich zagrał razem z 9-letnią córką Anią. Co ciekawe, na planie znalazł się między pierwszą i drugą turą wyborów samorządowych.

- Najtrudniej było załapać się na pierwszą rolę. Teraz, gdy mam już swój profil, jest znacznie łatwiej. Gram dla przyjemności, bo nie ma z tego wielkich pieniędzy. Atmosfera na planie jest super, ludzie przyjaźni. To mnie relaksuje. Chciałbym jedynie kiedyś zagrać jakiś czarny charakter, co byłoby nowym doświadczeniem - powiedział nam Marek Niechwiej.