Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

20.02.2018 00:00 | 12 komentarzy | 1 028 660 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

12
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 20 do 26 lutego 2019 r.

BARAN
Mars wchodzący w znak Byka i Wenus w znaku Koziorożca przyniosą Ci sukcesy w finansach i pracy. Jeśli tylko otworzysz się na nową współpracę i nowe wyzwania, szybko zdobędziesz uznanie. Z drugiej strony - masz dużą szansę na awans lub podwyżkę. W związkach będziesz wracał do starych spraw, często takich, które nie zostały zakończone. Warto znaleźć czas na refleksję i siły na przebaczenie.

BYK
Cierpliwość oraz umiejętność dochodzenia do kompromisu stanie się teraz najważniejsza. Uważaj, by przez swój upór czegoś nie zepsuć. Unikaj ważnych rozmów w tym tygodniu, to czas planowania i przygotowań. Swoją pracowitością masz możliwość poprawić swoje notowania u szefa. Być może będzie miał on dla Ciebie nowe zadania. To dobry tydzień na spotkanie z kimś dawno niewidzianym oraz na weekendowe zakupy, które sprawią Ci dużo radości.

BLIŹNIĘTA
Zaczniecie cieszyć się wspaniałym zdrowiem i formą intelektualną. Nowe znajomości pozwolą Wam w spokoju dokończyć to, co zaczęłyście kiedyś, a dawne przyjaźnie pomogą w kolejnym przedsięwzięciu. W życiu uczuciowym może być trochę zamętu, zwłaszcza jeśli pochłonie Was zarabianie pieniędzy. Równowagę i dobrą atmosferę przyniesie poczucie bliskości i wspólnie spędzane wieczory. W wolne dni unikajcie pośpiechu.

RAK
Silny znak Ryb i Ty odczujesz, a Księżyc w Wadze też będzie Ci przychylny. To tydzień ciekawych rozmów, czasem dyskusji, nierzadko z kimś, kto był dla Ciebie ważny w przeszłości. Niektóre kłopoty rozwiążą się same i znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki; w innej sferze życia pojawi się jednak sprawa do rozwiązania. Niewykluczone, że podejmiesz decyzję o rozwodzie lub rozłące z osobą, której od dłuższego czasu masz dość. Jeśli nie jesteś pewien, czego chcesz, przeczekaj ten czas.
LEW
Kwadratury Jowisza w znaku Strzelca przyniosą Ci nowe znajomości i pogłębienie tych, istniejących. Będziesz cieszył się doskonałym samopoczuciem oraz zwiększoną wrażliwością na to co nowe, tajemnicze i oryginalne. Zwróć uwagę na swoje sny oraz to, co mówisz – niekiedy będziesz odbierany w inny, do zamierzonego, sposób. Możliwe, że odwiedzisz kogoś mieszkającego za granicą lub sam wybierzesz się w podróż poza granicę kraju. Weekend pełen miłości.

PANNA
Znajdziesz się jakby w stanie zawieszenia – poczujesz, że jedno się właśnie kończy, ale drugie jeszcze się na dobre nie zaczęło. Prawdopodobnie konieczne stanie się podjęcie decyzji w związku z otrzymaną propozycją – nie odrzucaj jej, nawet jeśli dotrzymanie danego słowa będzie wymagać od Ciebie większego wysiłku. Twoje zdrowie zacznie się poprawiać. W sprawach uczuciowych zalecam więcej dyplomacji i tolerancji, zwłaszcza w weekend.

WAGA
Ten tydzień przyniesie Ci więcej rozmów i przyjemności niż inne tygodnie. Wiele spraw zobaczysz w nowym świetle, zmienisz też zdanie na temat niektórych ludzi. Będziesz bardziej ostrożna w kontaktach z innymi i bardziej asertywna. Nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi, śmiało podejmuj się trudnych i odpowiedzialnych zadań. Bez trudu sobie z nimi poradzisz, zwłaszcza jeśli w grę będzie wchodziła pomoc znajomemu.

SKORPION
Za sprawą Plutona odczuwacie pewien przymus, by dokonać zmian w swoim życiu, przede wszystkim uczuciowym. Dla niektórych to przełom – ślub lub urodziny dziecka zmienią Twoje życie. Warto teraz pomyśleć o zdobyciu nowych kwalifikacji zawodowych czy rozwijaniu swojego hobby. Niektórzy z Was mogą znaleźć długo poszukiwaną pracę. W weekend odnowisz stare znajomości.
STRZELEC
Będziesz miał okazję poznać wielu ludzi, nierzadko dość wpływowych. Niektórzy z Was pod wpływem chwili zaangażują się w biurowy romans, inni oświadczą się i razem z partnerem zaczną planować wspólną przyszłość. Wenus w znaku Koziorożca to dobry okres dla wszelkich spekulacji finansowych, również dla graczy w totolotka. Nie siedź w domu w czasie weekendu i bądź uważny za kierownicą.
KOZIOROŻEC
Uran przynoszący nagłe zmiany i olśnienia wciąż wtrąca swoje trzy grosze. Układ pozostałych planet wskazuje, że ze wszelkich opresji będziesz wychodził zwycięsko. Wielu z Was zakocha się teraz, niektórzy oświadczą się, a większość z Was rozpocznie niezwykle dynamiczny okres w życiu. Śmiało wchodź w spółki i zmieniaj pracę, bądź otwarty na ludzi i okazje do wykorzystania – dzięki nim uda Ci się to, czego nie mogłeś osiągnąć wiele lat.

WODNIK
Poczujesz, że nie robisz tego, co naprawdę chciałbyś robić. Jednak sytuacja albo obawa przed zmianami skłoni Cię do pozostawania w starych układach. Czasem trudno będzie Ci pogodzić się z okolicznościami, problemem są jednak przede wszystkim Twoje wątpliwości – dopóki nie weźmiesz sprawy w swoje ręce, niewiele zmieni się na lepsze. W weekend dużo śpij i nie przemęczaj organizmu, zadzwoń do kogoś, kogo lubisz.

RYBY

Macie doskonałą planetarną aurę, jesteście w stanie osiągnąć każdy cel, jaki same sobie postawicie. Uważnie obserwujcie ludzi i wydarzenia wokół Was: rady, które teraz otrzymacie to wskazówki od losu, które mogą odmienić Wasze życie. Macie teraz umiejętność głębokiego wnikania w istotę spraw i rozważnego działania, niepozbawionego rozmachu. Wykorzystajcie nadchodzące tygodnie, by przemyśleć swoją przyszłość.

Anna Kępka
Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki