Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

13 godzin temu | 14 komentarzy | 1 070 283 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 8 do 14 kwietnia

Baran

Neptun z Merkurym sprawią, że weźmiesz udział w pewnym losowym zdarzeniu, które zaważy na Twoim życiu – będziesz zmuszony zmienić styl życia, dietę lub zmienić pracę. Ufny we własne siły wyjdziesz z opresji cało, a nawet umocnisz swoją pozycję. Dobry czas na inwestycje w nieruchomości i ziemię. Z powodu Saturna w znaku Wodnika szybko zregenerujesz siły, dzięki którym zrobisz postęp w ważnej dla Ciebie sprawie. Bądź dobrej myśli!

Byk

Wraz ze swoim partnerem możesz stworzyć zgodny tandem i zmierzyć się wspólnie z trudnymi wyzwaniami. Aby jednak być efektywnym, musisz zwiększyć tempo i nie przejmować się zmianami pogody, na które teraz możesz być szczególnie wrażliwy. W pracy będziesz musiał powalczyć o swoją pozycję, przedstawić swoje dokonania komuś od kogo dużo zależy. Ciekawe filmy przyniosą Ci dużo dobrych emocji w wolne popołudnia.

Bliźnięta

Będziecie miały dobre samopoczucie i wiele energii, którą spożytkujecie ciężko pracując oraz rozmawiając ze swoimi znajomymi. Partner będzie wydawał się Wam wolnym ptakiem, a Wy tymczasem będziecie zachowywać się jak ktoś ciągle ograniczany. Zamiast zazdrościć komuś swobody, lepiej zorganizujcie sobie swój czas wolny, a przede wszystkim nie poświęcajcie się. W weekend postawcie na rozwój swojego hobby.

Rak

Wenus, która niedawno weszła do znaku Bliźniąt sprzyja Twojemu zdrowiu i kreatywności. To dobry czas na podejmowanie decyzji dotyczących rodziny, niektórzy zdecydują się teraz na jej powiększenie lub na ślub, ewentualnie na zmianę zawodu. Bardzo dobry okres dla tych, którzy pracują z ludźmi; komunikacja z innymi będzie doskonała. Wolny czas poświęć na pielęgnowanie swojego związku lub rozmowy z przyjaciółmi. Cięty język wykorzystaj opowiadając dowcipy.

Lew

Poszukasz w sobie i innych czegoś trwalszego niż emocje. Zaimponuje Ci ktoś o ogromnej wiedzy i bezkonfliktowym sposobie zachowania. Sam bez reszty poświęcisz się realizacji własnych ambicji. Wiele okazji do poznania nowych osób, stanie się też okazjami do poszerzenia własnych horyzontów myślowych. W domu tolerancją i ciepłymi gestami dojdziesz do porozumienia z najbliższą osobą, nie mów zbyt wiele w trakcie kłótni. Relaksuj się programami rozrywkowymi w telewizji i dobrą książką.

Panna

W tym tygodniu albo się zakochasz, albo wręcz przeciwnie – będziesz od niej uciekała. Nabierzesz dystansu do tego co jeszcze niedawno w głębi serca mocno Cię poruszało. Pełna energii chętnie będziesz udzielała rad. Szczególnie trafione będą te udzielane dzieciom. Pomyśl jak uchronić je przed niepożądanym towarzystwem, pochwal za przedsiębiorczość i wytrwałość. Nie nadwyrężaj się teraz; weekend poświęć na regenerację sił, zajmij się domem.

Waga

Sprawy zawodowe i Twoich dzieci będą zaprzątać Ci głowę przez cały tydzień. Często Twoje pomysły będą zbyt ekstrawaganckie i trudne do realizacji. Ważne więc byś miała obok siebie kogoś, kto będzie potrafił realnie ocenić sytuację. A Ty ze swojej strony bądź otwarta na poglądy i pomysły kogoś, kto zna się na życiu i biznesie. Odnawiaj stare znajomości i ciesz się nowymi. Najlepiej, by rozmowy z nowymi osobami były niezobowiązujące, bo tak naprawdę tylko na takie będziesz miała ochotę.

Skorpion

Merkury na szczycie znaku Barana sprawi, że praca stanie się Twoją pasją, najlepiej byś miał trochę samodzielności i ochotę na pokazanie swoich mocnych stron. To również korzystny tydzień dla spraw finansowych; można założyć własny biznes lub podjąć się wykonania dodatkowej pracy. Dużo energii włożysz w dom i sprawy z nim związane, nierzadko zaczniesz snuć dalekosiężne plany razem z innymi członkami rodziny. Za kierownicą bądź ostrożny, a w weekend zadbaj o dietę.

Strzelec

Sekstyle Księżyca na szczycie Twojego znaku sprawią, że będziesz podatny na wpływy i zmienny w nastrojach. Powstrzymaj się od podejmowania istotnych decyzji oraz dyskusji z kimś dla Ciebie ważnym. Zachowaj równowagę między dochodami a wydatkami. Na Twój nastrój będzie miało wpływ to, czy zapewnisz sobie finansową stabilność. Niechętny będziesz by zmienić swoje poglądy czy postępowanie, z upływem czasu Twoja postawa zacznie się zmieniać.

Koziorożec

To dobry okres dla związku – rozmowy zbliżą Was do siebie – oraz na twórcze działanie, zwłaszcza sobota i niedziela. Samotni będą mieli okazję poznać kogoś z kim będą chcieli związać się na dłużej. Niewykluczone, że będzie to osoba związana zawodowo z Tobą, w każdym razie dzięki niej otworzą się przed Tobą nowe możliwości. W wolne chwile wykorzystaj dobrze swoją ogromną energię. Wielu z Was zrealizuje energie Merkurego w Baranie i rozpocznie remont.

Wodnik

Tydzień, w którym sprawy uczuć zaczną schodzić na dalszy plan, a doświadczenie wcześniej zdobyte oraz działanie zaczną być na pierwszym miejscu. Zwłaszcza w miejscu pracy. Zaczniesz też wyjaśniać wszelkie niedopowiedzenia. Szczerość oczyści atmosferę i sprawi, że będziesz miał spokojniejszy umysł. Odwiedzisz lekarza, by rozwiać swoje wątpliwości. To korzystny tydzień na podejmowanie ważnych decyzji. Nie bój się długofalowych planów wymagających wytrwałości.

Ryby

Nie przeceniajcie swoich możliwości, potrzebujecie nieco odpoczynku i właśnie zdrowie może Was teraz nieco zawieść. Nie żałujcie pieniędzy na badania lekarskie. Ograniczcie rozmowy na trudne tematy oraz szukajcie wytchnienia w samotnych spacerach. Jednak macie na kogo liczyć – gdy się rozejrzycie dostrzeżecie przyjaciół. Po niedzieli nie pożyczajcie pieniędzy i wystrzegajcie się większych zakupów. Weekend spędźcie aktywnie, ćwicząc lub zażywając ruchu.

 

 

Anna Kępka Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki