Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

19.09.2018 00:00 | 11 komentarzy | 1 012 967 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

11
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 19 do 25 września 2018 r.

BARAN
Twój mąż lub żona będą teraz Twoim wsparciem. Będziecie mieli wiele tematów do obgadania, zaplanujecie najbliższe tygodnie lub sposób spędzenia urlopu czy weekendu. W niektórych związkach jeden z partnerów dobrze zasili domową kasę. Sporo czasu poświęcicie domowi, a w weekend kupicie coś, co przyda się w domu. Merkury w Pannie skłoni Cię do zaplanowania swojego dalszego rozwoju zawodowego.

BYK

W tym tygodniu wykorzystaj siłę empatii; będziesz w doskonalej formie, by stać się mediatorem i pocieszycielem. Twoje życie osobiste będzie teraz bardzo barwne. Uważaj za to na skomplikowane towarzyskie układy w miejscu pracy; bądź konkretny i zajmuj się tym, co naprawdę ważne; nie daj się wciągnąć w gry o niejasnych regułach. Rozwijaj swoją intuicję, a w weekend zacznij planować wakacyjny wypoczynek.

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień przeznaczycie na załatwianie zaległych spraw urzędowych, spłacicie zaległe rachunki i zajmiecie się sprawami swoich dzieci. Zwrócicie uwagę na ich otoczenie oraz sposób spędzania przez nie wolnego czasu. To również dobry czas dla spraw uczuciowych i jeśli tylko nie ma w Was zbyt dużo obaw, macie dużą szansę na wielką, pozytywną zmianę w relacjach z bliskimi. W weekend wyjazd dostarczy Wam wielu przyjemnych chwil.

RAK
Słońce na szczycie znaku Wagi i Ciebie obdarza swoją dobrą energią. Nie powinieneś teraz narzekać na zdrowie. Zostaniesz też mile zaskoczony przez bliskich. Stare sprawy ujrzysz w nowym świetle, otoczony przyjaciółmi - znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji. Relacje z dziećmi będą powodem, jeśli nie do dumy, to przynajmniej do zadowolenia. Zwróć uwagę na swoje sny i unikaj niektórych, nielubianych przez współmałżonka tematów do rozmów.

LEW
To czas uporządkowania zebranych ostatnio informacji. Wielu z Was sporządzać będzie raporty, pisać wnioski lub prośby. Załatwianie spraw urzędowych lub sądowych jest bardzo możliwe. Niekiedy pojawią się opóźnienia, które jednak będą Ci na rękę. Chętnie będziesz szukał towarzystwa ludzi oryginalnych, ale i sympatycznych. To dobry tydzień, by pogłębić przyjaźnie i świeżo zawarte znajomości. Weekend chętnie spędzisz z rodziną.

PANNA
Opozycja Merkurego i Słońca do znaku Barana będzie miała wpływ na Twoje zdolności komunikacyjne, unikaj więc kontaktu z tymi osobami, z którymi łatwo wpadasz w konflikty. W małżeństwach trzeba będzie używać mocnych argumentów, by przekonać drugą stronę do swoich racji. Kompromis doprowadzi do nowych planów, uzgodnienia wspólnego działania w ważnej dla jednego z Was sprawie. Nie obawiaj się zmian.

WAGA
Wenus w Skorpionie pomaga zdobywać pieniądze oraz daje okazje do wpływania na kogoś swoim wyglądem, wiedzą i elokwencją. Nagromadzenie planet w znakach żywiołu Ziemi przyniesie Ci trzeźwość spojrzenia na trudne sprawy oraz ludzi pomocnych w codziennych problemach. Starsi od Ciebie mężczyźni odegrają teraz ważną rolę, niezależnie od Twojej płci, a kobiety mają dużą szansę na znalezienie miłości.

SKORPION
Merkury w koniunkcji ze Słońcem dostarczy Ci zastanawiających informacji, najczęściej od jakiegoś mężczyzny, oraz czasem konieczność ustalania planu działania ze swoimi kolegami z pracy. Jako szef możesz napotkać opór ze strony kogoś, kto ma ochotę na Twoje stanowisko. Z drugiej strony - masz poparcie kogoś wyżej od Ciebie postawionego. Jesteś także w stanie przebrnąć przez urzędnicze schody oraz pokonać każdą przeszkodę na drodze w życiu uczuciowym.

STRZELEC
Księżyc i Uran przyniosą Ci niespodziankę, w pracy będziesz wydajniejszy niż zwykle, szef dostrzeże Twoje wysiłki. W rozmowach z rodzeństwem porusz temat zdrowia i stylu życia, warto wymienić się informacjami, a dowiesz się czegoś, co może pomoc Ci w walce z nałogiem lub przewlekłym schorzeniem. Zwrócisz się też ku swoim wartościom; ku temu, w co wierzysz. Merkury na szczycie znaku Wagi zapowiada czas różnych okazji do wykorzystania.

KOZIOROŻEC
Wielu z was zajmie się teraz naprawianiem swojego małżeństwa. Drobne upominki, czułość, a przede wszystkim - wyznania miłości - pomogą osiągnąć wymarzony stan. Dużo będzie się działo w obszarze pracy – wielu z Was chętnie ją zmieni, inni będą cieszyć się z poprawy sytuacji finansowej, która nastąpi poprzez partnera. Szukający miłości poznają kogoś zamożnego. W weekend idź do kina lub zrelaksuj się czytaniem dobrej książki.

WODNIK
Okres wzmożonej aktywności zawodowej. Szukający pracy dzięki swoim znajomym mogą dostać ciekawą propozycję. W domu zmiany na lepsze, choć w pierwszym odruchu będziesz chciał zachować istniejący stan rzeczy. Niektórzy dowiedzą się, że zostaną rodzicami. Jeśli marzysz o miłości, jest duża szansa, że w tym tygodniu ją spotkasz. Niektórzy z Was obwieszczą innym decyzję o ślubie. Znaki przyjazne to Strzelec i Baran.
RYBY
Merkury na szczycie Wagi to dla Was doskonały czas na przekonywanie kogoś do swoich pomysłów. Będziecie też doskonałymi kompanami do słuchania i znajdzie się ktoś, kto chętnie wypłacze się na Waszym ramieniu. A Wy wiele teraz zrozumiecie, okażecie się prawdziwymi przyjaciółmi. Pod koniec tygodnia Wenus w Skorpionie skłoni Was do większych wydatków. Niewykluczone, że ulegniesz prośbie dziecka lub małżonka.

Anna Kępka
Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki