Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

25.11.2020 00:00 | 14 komentarzy | 1 097 389 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Od 25 listopada do 1 grudnia 2020 r.

Baran

Szukający drugiej połówki powinni spotykać się ze znajomymi lub poznać nowych ludzi poprzez portal randkowy. Wspólne zainteresowania będą dobrym tematem do rozpoczęcia rozmowy. Merkury w Skorpionie skłaniać Cię będzie do gadulstwa – daj innym coś wtrącić. Masz teraz doskonały czas, by pogłębić swoją specjalistyczną wiedzę, rozpocząć naukę czy zdać egzaminy. Nie unikaj pełnienia odpowiedzialnych funkcji.

Byk

Wielu z Was będzie pracować nad swoim związkiem, inni nad relacjami w pracy. W małżeństwach nieco kłótni i wstrząsów, po których długo będziesz dochodzić do siebie, ale też z ulgą stwierdzisz, że atmosfera została oczyszczona. W drugiej części tygodnia więcej działaj niż mów – zorganizuj wspólny wyjazd lub zainicjuj dyskusję na neutralny temat. W każdym razie bądź czujny, lepiej zapobiegaj, niż przepraszaj. Jeśli masz rodzeństwo, zadzwoń do niego.

Bliźnięta

Pełni pasji i pozytywnej energii możecie pokonać wiele przeszkód. To tydzień sekstyli Merkurego, który ułatwi Wam nie tylko załatwienie urzędowych spraw lub związanych z fiskusem, ale także pomoże w realizacji nowego przedsięwzięcia. Jeśli zaczęliście jednak coś dużo wcześniej i teraz to kończycie, możecie liczyć na korzystne dla Was rozwiązania. Samotni wyruszą na podbój serc płci przeciwnej – w tym tygodniu będziecie wyjątkowo kochliwi.

Rak

Wenus w Skorpionie podkreśli takie cechy, jak ambicja i zmysłowość. Pozałatwiasz teraz wiele spraw urzędowych. Szczęście sprzyja studentom, wojskowym i handlowcom. Brakować Ci będzie w tym tygodniu nieco talentu dyplomatycznego, stąd uważaj na to, co mówisz. Zbytnia szczerość, szczególnie w stosunku do najbliższych, nie jest wskazana. Przymknij oczy na wady i drobne potknięcia partnera, a tydzień zaliczysz do bardzo udanych.

Lew

Słońce nie da Ci odetchnąć. Chętnie byś wciąż leniuchował, a tu tyle zajęć! Podróże służbowe, dużo nauki, nowe zadania - to czeka większość z Was. Mimo tego, że czasem Twoje zaangażowanie będzie niewielkie, ze wszystkim sobie doskonale poradzisz. Będziesz mistrzem chłodnej kalkulacji i osiągania maksymalnego efektu minimalnym kosztem. Nie odrzucaj propozycji spędzenia wieczoru na spotkaniu z dawnym znajomym.

Panna

To będzie dobry tydzień, jeśli nie będziesz zbyt wiele wymagać od siebie i innych, i jeśli wewnętrznie potrafisz się uspokoić. Wielu z Was zacznie zmiany w związku, rozpoczynając od samych siebie. Neptun sprawi, że wyidealizujesz kogoś ze swojego otoczenia. Poczytaj, skoncentruj się na rozwijaniu swoich zainteresowań. Jeśli razem z partnerem chcesz spędzać czas, to tylko na rozrywce. Nie podejmuj żadnych poważnych tematów aż do niedzieli.

Waga

Tydzień sprzyjający informatykom i urzędnikom – w pracy będziesz niezastąpiony, możesz liczyć na awans. Zakochani będą teraz przeżywać romantyczne chwile. Pary o dłuższym stażu powinny odłożyć planowanie. Opozycja Urana do Wenus pokazuje, że to dobry czas na uwalnianie się od przeszłości i tego, co Ci nie służy. Mogą ujawnić się przeszkody, z którymi szybko się uporasz. Ciesz się każdym dniem i przygotuj się na krótki wyjazd.

Skorpion

Merkury w Twoim znaku sprawi, że będziesz bardziej krytyczny w stosunku do bliskich oraz towarzyszyć Ci będzie poczucie, że w pracy oczy szefa są na Ciebie skierowane. Będąc pod presją, dasz z siebie wszystko. W tym tygodniu masz duże szanse przeforsowania własnych pomysłów, a w towarzystwie rozkwitniesz. Warto pomyśleć, jak taką świetną formę intelektualną wykorzystać. W wolnym czasie czytaj i poszerzaj horyzonty.

Strzelec

Merkury w sekstylu do trzech planet to dobry czas na branie urlopu, a jeśli nawet nie możesz go wziąć, to zachowywać się będziesz, jakbyś na nim był. Praca sprawi Ci przyjemność, znajdziesz też czas, by często rozmyślać i spoglądać wstecz na swoje życie. Doskonały nastrój będzie Ci ułatwiać wiele spraw, czasem tylko wykażesz się niezdecydowaniem. W weekend czekają Cię kontakty z kimś zza granicy.

Koziorożec

Niektóre domowe sprawy odłożysz na późniejsze miesiące. Nastawisz się na czekanie i zastanowisz się jeszcze raz nad czymś ważnym. Spędzanie czasu w domu nie będzie Ci dane. Ciągle będziesz coś załatwiać, spotykać się i rozmawiać poza domem. W pracy możesz wiele osiągnąć, pracowitością wiele zyskasz. W weekend nadarzy się okazja do zabawy i dostaniesz lub sam wręczysz prezent.

Wodnik

Masz teraz szczęście do pieniędzy, spodziewaj się nagłego dopływu większej gotówki lub... miłości, której nie oczekiwałeś. Sprawy uczuciowe pokażą, że nie do końca znasz samego siebie. Nieraz poczujesz zakłopotanie. Niektórzy z Was będą gotowi spalić za sobą mosty i zacząć wszystko od nowa. Pod koniec tygodnia podejmiesz ważną decyzję. Oprócz tego zagraj w lotto, a weekendowy wieczór zaplanuj poza domem w towarzystwie ukochanej osoby.

Ryby

Uważaj na swoje finanse, nie trzymaj pieniędzy na wierzchu. Uran w opozycji do Wenus przyniesie nagłe zwroty akcji i niespodziewane wydarzenia. Rodzeństwo zadzwoni, najczęściej z prośbą. Pojawi się w Waszym życiu także ktoś ważny w przeszłości, o którym prawie zapomnieliście. W sprawach uczuciowych będziecie idealizować swój związek, ale właśnie to go wzmocni. W pracy będziecie ambitni i wykorzystacie wszystkie okazje.

Anna Kępka Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki