Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

13.11.2018 00:00 | 14 komentarzy | 1 055 610 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 13 do 19 listopada

Baran

Jeśli marzysz o związku pełnym ciepła, ale i pełnym wyzwań - Twoje marzenia powinny się teraz spełnić. Spotkanie kogoś namiętnego sprawi, że stracisz dla tej osoby rozum. Nie oglądając się na konwenanse i społeczne oczekiwania - zaangażujesz się w nowy związek. Mars na szczycie znaku Skorpiona sprawi, że będzie wiele gwałtownych, ale i dobrych emocji. Jeśli masz duży staż za sobą w związku, odśwież łączącą Was miłość, ciekawie organizując wolny czas.

Byk

Mars naprzeciw Twojego urodzeniowego Słońca to znak, że należy zająć się swoim życiem uczuciowym, coś naprawić lub zmienić radykalnie - w tej dziedzinie życia najłatwiej będzie Ci osiągnąć to, czego pragniesz. Bądź bardziej uczuciowy i wyczulony na potrzeby ukochanej osoby. To dobry tydzień na oświadczyny. Życie będzie nieustannie wymagać od Ciebie dbania też o te mniej ważne związki, z przyjaciółmi lub sąsiadami. W weekend będzie romantycznie i namiętnie.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt z drugiego dekanatu to będzie tydzień bardzo emocjonujący. Przygotowania do przeprowadzki albo wyjazdu będą dość gorączkowe. Inni, a zwłaszcza mężczyźni, nadstawią ucha spragnieni pochwał na swój temat. Krótkie związki mogą się teraz rozpaść, bo okaże się, że druga strona nie spełnia Waszych oczekiwań. Doskonały czas na podejmowanie decyzji finansowych; wielu z Was podpisze teraz umowę z bankiem. W weekend idźcie do kina lub na basen.

Rak

Za sprawą Plutona zyskasz teraz znajomych, a może nawet zaprzyjaźnisz się z kimś, kto wiele znaczy. Nierzadko będziesz wiązać inne, bardziej romantyczne nadzieje z tą osobą. Na pewno również pod dużym wrażeniem Twojej osoby będzie ta druga strona. Nie obawiaj się tej znajomości, ale też daj jej czas. Wzrośnie znaczenie życia erotycznego, spełniaj swoje fantazje. To, co dziwne, tajemnicze, niewyjaśnione - będzie Cię fascynować. W weeekend będziesz się dobrze bawił.

Lew

Słońce w znaku Skorpiona przyniesie Ci praktycyzm i dbanie o dom. Twoi najbliżsi potrzebują więcej ciepła i zainteresowania z Twojej strony. Tworzenie szczęśliwej rodziny jest dla Twojego znaku życiowym wyzwaniem i w tym tygodniu będzie okazja do dokonania czegoś ważnego w tej sferze Twojego życia. Zadbaj o rodziców. Wielu z Was zrobi generalne sprzątanie domu. Długi weekend koniecznie spędź z tymi, których kochasz.

Panna

Zdarzą się rzeczy, które skłonią Cię do rozmyślań nad słabością ludzkiej natury. Będziesz próbowała wywrzeć wpływ na innych, ustalając swoje kryteria postępowania. Zorientowana na zapewnienie sobie jak największego poczucia bezpieczeństwa - możesz mieć trudności w zrozumieniu innych, którzy gotowi są podejmować większe ryzyko. W weekend spędź czas z rodziną i wyjaśnij to, co trzeba, by poprawić sobie nastrój.

Waga

Wszystko, co ważne, będzie działo się w miejscu pracy i w związku. Nie zadzieraj z mężczyznami. Wagi szukające swojej połówki odnajdą ją w biurze, urzędzie lub na basenie. Czasem będzie to ktoś, na kogo dotąd nie zwracałaś uwagi, a teraz zaintryguje Cię swoim nieszablonowym zachowaniem. Inne z Was wrócą myślami do kogoś, z kimś kiedyś byłyście blisko. Koniec tygodnia przyniesie korzystne rozwiązanie długo ciągnącej się sprawy. Na wolne popołudnia zaplanuj rozrywkę poza domem.

Skorpion

Świetne układy planetarne sprzyjają Ci w każdej sferze życia. Będziesz się, co prawda, nieco miotać i mieć problem z oceną, co dla Ciebie jest ważniejsze: rodzina, czy też wolność i niezależność. Od wybuchu gniewu uratuje Cię poczucie humoru. Większość z Was poczuje, że jakaś wyższa siła kieruje sprawami. Jeśli nie będziesz stawiać oporu - wiele zyskasz. Weekend spędzony poza domem okaże się bardzo udany.

Strzelec

Mars na szczycie Skorpiona wejdzie w relację z Jowiszem w Twoim znaku. Zwróć uwagę na mężczyzn, jacy teraz pojawią się w Twoim życiu. Niektórzy będą interesujący i szczerzy, inni tajemniczy i zamknięci w sobie. Niektórzy z nich wpłyną na Twoje życie zawodowe. Podnoś kwalifikacje, inwestuj w siebie. Dużo podróżuj lub ucz się języków obcych, to dobry na to czas. W długi weekend idź do kina lub spotkaj się z przyjaciółmi.

Koziorożec

Zwykle trzeźwo oceniasz sytuacje, ale ostatnio niezbyt obiektywnie podchodzisz do samego siebie. Z równowagi wyprowadzą Cię rady udzielane Ci przez rodzinę. Będziesz upierał się przy swoim, zwłaszcza w poglądach na sposób zarabiania przez Ciebie pieniędzy. Jeśli będziesz taktowny - załagodzisz sytuację. Każde dążenie do kompromisu przyniesie upragniony spokój. Spotkanie z kimś w typie Ryb w weekendowe popołudnie znacznie Cię uspokoi.

Wodnik

Nie tylko kobiety powinny teraz szczególnie dbać o swój wygląd, który pomoże w zwróceniu na siebie uwagi kogoś dla siebie ważnego. Mężczyźni będą mieć okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami i zaimponowania swojej partnerce. W pracy rozwaga i spokojne podejmowanie decyzji utwierdzi Twoich pracodawców, że jesteś właściwym człowiekiem na właściwym stanowisku. To, co teraz robisz, zaowocuje w grudniu.

Ryby

Będziecie aktywne umysłowo i fizycznie. Postarajcie się nie przeskakiwać z jednej sprawy na drugą, a podczas rozmów służbowych kontrolujcie, co i do kogo mówicie. W podróży nie dajcie się sprowokować szefowi i dwuznacznymi sytuacjami, choć szansa, że kogoś oczarujecie jest naprawdę duża. Dzieciom, zwłaszcza córce, oszczędźcie krytycznych uwag; lepiej porozmawiajcie z nimi o ich marzeniach. W weekend zadbajcie o swoje przyjaźnie.

Anna Kępka
Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki