Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

21.10.2020 00:00 | 14 komentarzy | 1 092 835 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
od 21 do 27 października

Baran

Tydzień obfity w miłe wydarzenia: dostaniesz prezent lub ktoś bliski doceni Twoje wysiłki i okaże Ci swoje uczucie. Jeśli jeszcze się nie zakochałeś, to w końcu się to stanie. Połączą Was wspólne zainteresowania lub poglądy na ważne kwestie. Wiele czasu poświęcisz na rozmowy i spotkania. Na finanse nie będziesz teraz narzekał, partner lub korzystne umowy przyniosą Ci pieniądze. W weekend spotkaj się ze znajomymi lub dalszą rodziną.

Byk

Będziesz gotowy nieść pomoc innym, ale jeśli jesteś osobą nieśmiałą, wyjście naprzeciw może Cię wiele kosztować. W pracy wyróżniać Cię będą ciekawsze pomysły i niezależność w działaniu. Zmniejszą się Twoje wydatki, będziesz mieć okazję zaoszczędzić nieco pieniędzy. Szukający miłości mają dużą szansę odnaleźć ją właśnie teraz. W weekend możliwy służbowy wyjazd.

Bliźnięta

Cechować Was będzie ostrożność i poważne traktowanie życia, czasem nawet zbyt poważne, za to pełen będziesz optymizmu i niezachwianej wiary w swoje możliwości. Wszystko będzie szło zgodnie z planem - spodziewaj się przypływu gotówki. Samotni mężczyźni mogą spotkać teraz fascynującą kobietę - otwarcie wyrażajcie swoje uczucia, wtedy przeżyjecie romans swojego życia. W weekend czeka Was spora dawka rozrywki w towarzystwie bliskiej Wam osoby.

Rak

Teraz zaciskaj pasa, niezbyt to dobry czas na podejmowanie decyzji finansowych czy duże wydatki. Wenus przesuwająca się do znaku Wagi i tak przyniesie konieczność zrobienia nieplanowanych zakupów. Wydasz na rozrywkę, ale i na naprawy domowe. W pracy sytuacja zmienna, raz więcej, raz mniej obowiązków. To korzystny czas dla naukowców i podróżujących. W wolne dni zapomnij o pracy, spędź trochę czasu w na zewnątrz.

Lew

Praca, praca i jeszcze raz praca... Mars w znaku Barana nie pozwoli Ci się nudzić. Niektórzy żyją nową znajomością, która jest wytchnieniem i życiową przygodą. Dla będących już w związku może oznaczać ona duże zmiany. Zakupy i perspektywa awansu przyniosą Ci teraz wiele radości. Natomiast jeśli lubisz hazard i gry losowe to teraz uważaj, możesz wiele stracić na swoich spekulacjach. W weekend koniecznie odpocznij, bo grozi Ci przepracowanie.

Panna

W tym tygodniu, nawet jeśli będziesz nakłaniany do podjęcia wiążących decyzji, nie rób tego pod wpływem innych. Masz teraz skłonności do idealizowania sytuacji, znajdź chwilę tylko dla siebie i w samotności przemyśl wszystkie za i przeciw. Podziel się swoimi pomysłami z kimś bliskim z rodziny lub z przyjacielem. Trochę krytyki przywróci Ci zdolność realnego patrzenia na sytuację. W wolne dni będziesz podróżować lub robić duże zakupy.

Waga

Odnowisz starą znajomość, a widok tej osoby sprawi, że znów mocniej zabije Ci serce. Długa rozmowa wyjaśni wiele spraw i uzdrowi Wasze kontakty. Słuchaj uważnie drugiej strony, może się okazać, że różnice między Wami są mniejsze niż się wydawało i są do pokonania. Wenus na szczycie Twojego znaku sprawi, że sytuacja w pracy powoli będzie zmieniać się na Twoją korzyść. Wolne dni szybko upłyną na robieniu tysiąca rzeczy naraz.

Skorpion

Zainteresujesz się religią i sprawami wiary, a może nawet o tym z kimś podyskutujesz. Zwróć uwagę na swoje sny, zastanów się, co mówi Ci Twoja podświadomość. Niektórzy wyjadą teraz, by z dala od domu przemyśleć to i owo. Zmiany w pracy, które teraz Cię czekają, niespodziewanie okażą się bardzo dla Ciebie wygodne. Rozwiążesz za jednym zamachem kilka problemów. Weekend spędź w domu, czytając lub wróżąc sobie z kart.

Strzelec

Staniesz się fanatykiem pracy, która okaże się antidotum na Twoje bolączki. Nierzadko wyładujesz swoją energię na współpracownikach, by w domu być nieco łagodniejszym. Jako podwładny, nawet przy odrobinie samodzielności rozwiniesz skrzydła, a jako szef postaraj się podejmować zadania, które sam będziesz mógł wykonać. Współpraca z innymi i zlecanie zadań staną się źródłem plotek. W weekend zorganizuj ciekawy wyjazd.

Koziorożec

Możesz teraz wieść życie na wzór cygańskiego – będziesz rzadko w domu, a jeśli już będziesz w nim przebywać to po to, by porozmawiać o tym, co dzieje się w polityce, gospodarce lub w Twojej pracy. Mars w Baranie w licznych kwadraturach to konieczność pracowania za dwóch. Ten tydzień szczególnie korzystny jest dla handlowców oraz nauczycieli. W weekend niewykluczone przygotowania do podróży.

Wodnik

Trudno będzie Ci zapomnieć o pracy. Dużo obowiązków, nowe zajęcia, a nawet wiele wyjazdów mogą Cię zestresować, a ukochana osoba może poczuć się zaniedbywana. Jednak tak na razie musi być, dużo rozmawiaj z bliskimi zamiast sprzątać w wolnych chwilach, a wszystko wkrótce wróci do normy. Spodziewaj się też sporych zmian, które przyniosą wymierne korzyści Twojej rodzinie. Wolne dni poświęć dzieciom, noce będą namiętne.

Ryby

Realizacja niektórych Waszych planów, zwłaszcza dotyczących spotkań z przyjaciółmi, opóźni się. Za to w pracy będzie ciekawie i na nudę nie będziecie narzekać. Wspólnie ze współpracownikami możecie wymyślić coś oryginalnego, co zmieni tok myślenia szefa. Uważajcie na finanse, nie poddawajcie się nastrojom chwili, dokładnie przemyślcie swoje zamierzenia. W wolne dni posłuchajcie ulubionej muzyki.

Anna Kępka Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki