Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

06.02.2020 00:00 | 14 komentarzy | 1 065 897 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 5 do 11 lutego 2020 r.

Baran

Na horyzoncie wiele spraw zawodowych do ukończenia w krótkim czasie. Będzie szum wokół Ciebie, dużo zależy od stopnia Twojej odpowiedzialności w pracy. Jeśli wybierasz się na urlop, zadbaj o to, by podczas Twojej nieobecności obyło się bez niespodzianek. Niektórzy z Was zawrócą komuś w głowie; uważaj na kogoś, kto jest na wyższym stanowisku niż Ty. W weekend kupisz coś, o czym marzyłeś od dawna.

Byk

Wszystko, co ma związek z nowymi technologiami, elektroniką, pracą w domu czy nauczaniem innych ma szanse powodzenia. W tych dziedzinach, jeśli zaczniesz działać, odniesiesz teraz sukces. Spodziewaj się pozytywnej zmiany sytuacji w Twoich finansach. Czeka Cię zmiana środowiska, poszerzenie kręgu znajomych. Jeśli do takich zmian podejdziesz z chłonnym umysłem i otwartym sercem, spotkają Cię miłe niespodzianki.

Bliźnięta

W pracy czeka Was miła niespodzianka, możecie liczyć też na pomoc. Poświęcicie wiele czasu na to, co sprawia Wam radość. Będziecie komuś potrzebne, niektóre z Was pójdą na romantyczną randkę. Dla par starających się o dziecko to korzystny tydzień na zajście w ciążę. To dobry tydzień, by wziąć urlop, wyleczyć się z pracoholizmu i nauczyć się odpoczywać. Najlepiej we dwoje.

Rak

Zdobędziesz się na szczerość wobec kogoś, na kim Ci zależy. Od Ciebie zależy, czy relacje z innymi będą się układać harmonijnie. Ktoś bliski z Twojej rodziny rozpocznie przygotowania do podróży, zadbaj o dobrą atmosferę pomiędzy Wami. Wspieranie kogoś w tym, co robi wzmocni więź, jaka Was łączy. W wolne dni nadmiar obowiązków sprawi, że ledwo znajdziesz czas na swoje sprawy.

Lew

Nie zabraknie teraz adoratorów, a miłe komplementy od nieznajomego mogą Ci nieźle zawrócić w głowie. Flirtowanie umili Ci dość monotonny czas. Niektórzy z Was zdecydują się na rozstanie się ze swoim dotychczasowym partnerem. Samotni mają wielką szansę spotkać kogoś, kto wpłynie na resztę życia. Weekend upłynie na spotkaniach, oglądaniu filmu w kinie i romantycznych chwilach.

Panna

Wiele z Was wybierze się teraz na urlop, niektóre Panny poświęcą ten czas na spędzanie czasu z najbliższą osobą. Możliwe są też spotkania z przyjaciółmi, w trakcie których będziesz dużo rozmawiała na tematy zawodowe. Dyskusje na temat religii i bieżących wydarzeń w kraju mocno podgrzeją atmosferę. W miłości czas na gorące wyznania i aktywnie spędzany czas -odwiedzaj nowe, ciekawe miejsca.

Waga

Przekraczanie granic, wytyczanie nowych celów - stanie się teraz nie tylko możliwe, ale i konieczne, bo układ planet sprzyja Ci na każdym kroku i warto zrobić to, na co masz ochotę już od dawna. Wiele z Was teraz oświadczy się, zaplanuje lub weźmie ślub. Samotni zaczną poznawać nowych ludzi. Wenus na szczycie znaku Barana obdarzy Cię ogromną energią i świetnym nastrojem. W pracy masz szansę pokazać swoją wiedzę i kompetencję. W weekend idź potańczyć lub spotkaj się z przyjaciółmi.

Skorpion

Na początku tygodnia zadbaj o swoją formę psychiczną i nie dawaj się wciągnąć w dyskusje z góry skazane na niepowodzenie. Poszukaj samotności - wtedy szybko zregenerujesz siły. Doskonała forma intelektualna pomoże Ci w pracy - talent do analizy sytuacji możesz wykorzystać, pisząc artykuł do gazety lub zabierając głos na ważnym spotkaniu. Ale z szefem niccego ważnego nie omawiaj i nie bądź zbyt uparty. W miłości szykuje się prawdziwa rewolucja.

Strzelec

Początek interesującej znajomości, często też romans, który rozpocznie się w miejscu związanym z Twoją pracą i odmieni całkowicie Twoją codzienność. Jeśli zakochasz się we współpracowniku, nie obejdzie się bez plotek na Wasz temat. W sprawach finansowych zachowaj rozsądek. Relacje z szefem ocieplą się, pojawi się nić porozumienia, która nierzadko doprowadzi Cię do awansu. Nowe informacje zachowaj tylko dla siebie. W weekend dobrze się wyśpij.

Koziorożec

Realizuj to, co planowałeś od dawna - duży zastrzyk energii oraz skłonność do podejmowania ryzyka ułatwią Ci zadanie. Masz szanse zaistnieć na forum publicznym. Zaangażujesz się emocjonalnie w jakąś ważną sprawę, choć niekoniecznie na długo - na samym początku zastanów się, czego naprawdę chcesz i czy warto poświęcać temu swój czas. Weekend na sportowo lub namiętna noc przyniosą Ci najwięcej radości.

Wodnik

Sporo będzie się działo w sferze zawodowej. Jedni z Was będą podróżować, inni podpisywać ważną umowę. Będziesz gotowy działać szybko i z zapałem rzadko spotykanym. Zyskasz tym uznanie otoczenia, niektórych zaskoczysz konsekwencją. Nie oglądaj się za siebie, zadbaj o swój wizerunek oraz o swoje samopoczucie. W miłości może być gorąco - czekają Cię chwile pełne namiętności lub...pełne żaru dyskusje.

Ryby

To dobry czas dla kariery zawodowej, a także zmian w relacjach pomiędzy rodzeństwem. Możecie wiele osiągnąć, choć i wiele stracić, jeśli będziecie zbyt uparte i bezkompromisowe. Kluczem do sukcesu jest dobra i szczera komunikacja. Szlifujcie również swoje umiejętności porozumiewania się w obcym języku. W weekend rozwijajcie swój talent oraz pogłębiajcie swoją wiedzę - teleturnieje oraz krzyżówki umilą Wam wolny czas.

Anna Kępka

Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki