Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

18.07.2018 00:00 | 11 komentarzy | 1 006 865 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

11
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 18 do 24 lipca 2018 r.

BARAN

Nadchodzący tydzień da Ci przedsmak kolejnego. Już teraz odczujesz zwiększoną ilość pracy. Jeśli masz takie możliwości - wspomagaj się nowoczesnymi narzędziami pracy, korzystaj z darmowych programów komputerowych lub zasobów internetu. Niewykluczone, że końcem tygodnia podejmiesz kluczową dla Ciebie decyzję, dotyczącą związku i spraw uczuciowych. Ulga i spokój będzie jej towarzyszyć. W weekend nadrobisz zaległości w pracy.

BYK

Planując zmiany w swoim życiu, zacznij je teraz urzeczywistniać. Za sprawą Urana i Saturna będzie to łatwiejsze i szybsze. Przygotuj się na zmiany w domu i pracy. Nowe obowiązki wymagać będą nowej wiedzy. Niektórych czekają ważne decyzje; z czegoś trzeba będzie zrezygnować, coś poświęcić w imię wyższych celów. Weź głęboki oddech, bo tempo zmian będzie zawrotne! W związkach bądź dyplomatą. Milczenie w sytuacjach podbramkowych okaże się lepsze niż szczerość.

BLIŹNIĘTA

Swoją uwagę skierujcie ku zdrowiu, i to niekoniecznie swojemu; może ktoś bliski potrzebuje Waszego wsparcia i mobilizacji, by wrócić do dobrego zdrowia. Sporo czasu spędzicie za kierownicą, odwiedzicie rodzinę lub będziecie jeździć od urzędu do urzędu. Chętni do zmian - często weźmiecie sprawy w swoje ręce, Twoja aktywność zaskoczy kolegów z pracy. Za to Was zaskoczy zachowanie bliskiej Wam osoby, jednak będzie ono dobrze przemyślane i prawdziwe.

RAK

Zwiększy się Twoja zmysłowość, a co za tym idzie - będziesz cieszył się powodzeniem u płci przeciwnej. Niewykluczone, że przeżyjesz huśtawkę nastrojów, bo będziesz miał trudności z podjęciem ważnych decyzji osobistych lub zawodowych. Niektórzy z Was zdecydują się na stały związek, inne Raki zaczną w tajemnicy przed innymi szukać pracy. Podczas weekendu zajmiesz się sprzątaniem i zdobywaniem ważnych informacji.

LEW

Pozycje Wenus i Słońca pokazują, że w tym tygodniu zajmiesz się swoimi sprawami Niektórzy też tymi urzędowymi – spadkowymi, kupnem i sprzedażą nieruchomości, a także sprawami rozwodu. To dobry tydzień na rozwijanie swojego hobby lub rozpoczynanie nowych projektów w pracy. Wielu z Was wybierze się teraz na urlop, niektórzy otrzymają zwrot z urzędu skarbowego. W weekend bądź wyjątkowo czujny w sprawach rodzinnych.

PANNA

Staniesz się większą domatorką, więcej czasu poświęcisz rodzinie. Księżyc na szczycie znaku Skorpiona obudzi w Tobie duże pokłady czułości i zdolności do poświęceń, a życie erotyczne nabierze większego znaczenia. Poczujesz, że masz w najbliższej osobie prawdziwe wsparcie i odżyją dawne uczucia. Docenisz to, co razem z partnerem osiągnęliście. Nie lekceważ drobnych oznak zbliżającego się okresu osłabienia fizycznej formy i zawczasu zacznij bardziej dbać o siebie.

WAGA

Doskonały czas na rozpoczęcie nowego etapu, zmiany otoczenia oraz nadrobienia zaległości w pracy. Nawet jeśli nie planujesz zmian, przygotuj się na niespodzianki. Ktoś ważny w Twoim życiu powie to, z czym zwlekał dość długo, a Ciebie Uran skłoni, by zachować się odmiennie niż zazwyczaj w podobnych sytuacjach. Pomyśl, w jaki sposób zakończyć stare znajomości, których nie masz ochoty już dłużej podtrzymywać. W weekend poczytaj lub rozwijaj swoje hobby.

SKORPION

Kwadratury Marsa będą stawiały przed Tobą kolejne wyzwania. Niektórzy z Was poczują się przytłoczeni nadmiarem obowiązków. Niejeden z Was będzie teraz naprawiać auto lub załatwiać sprawy sądowe. W związkach dynamicznie: jest szansa na uzdrowienie relacji z bliskimi. Wenus w Pannie przyniesie sukcesy w pracy, sprzyja szukaniu nowych rozwiązań i dążeniom do zmiany pracodawcy. Wolne dni spędzaj na tym, co najbardziej lubisz robić.

STRZELEC

Słońce powoli przesuwa się ku znakowi Lwa a to i dla Ciebie oznacza dobry czas. Już teraz odczujesz poprawę nastroju, przybędzie Ci energii oraz zdecydowania. Chętniej niż w poprzednich tygodniach weźmiesz za coś odpowiedzialność, kogoś wesprzesz lub wywiążesz się z wcześniejszych zobowiązań. Z łatwością będziesz podejmował decyzje; już nie będzie miejsca na wątpliwości i wahania. Wykorzystaj ten czas na zrobienie kroku do przodu w ważnej dla Ciebie sprawie.

KOZIOROŻEC

Warto pomyśleć nad sposobami szybkiego zarobienia większych pieniędzy. Wysłuchaj rad współmałżonka, bo układ planet pokazuje, że wspólnymi siłami jesteście w stanie przenosić góry. Niektórym z Was ten tydzień przyniesie już rozwiązanie ważnej kwestii finansowej np. dostaniesz odpowiedź z banku, na którą czekasz. Jako szef będziesz musiał odbyć z kimś ważną rozmowę. Weekend wielu z Was spędzi romantycznie, w domowym zaciszu.

WODNIK

To tydzień, w którym na pewno nie będziesz się nudzić. Z jednej strony - opozycja Marsa do Słońca zapowiada czas ostatecznych decyzji, niekiedy rozłąkę z najbliższą osobą - wymuszoną przez sprawy rodzinne. Z drugiej strony trygon Saturna do Urana przyniesie miłe niespodzianki dla Twojego domu. W pracy wiele spraw do przemyślenia. Końcem tygodnia spotkasz się z siostrą, mamą lub córką. Na wolne dni doskonałym pomysłem jest spotkanie ze znajomymi.

RYBY

Kontakty z innymi będą inspirujące zarówno dla Was, jak i dla drugiej strony. Dobrze poczujecie się w towarzystwie Koziorożców i Byków, wymienicie poglądy i odkryjecie, jak wiele Was łączy. Wiele z Was zakocha się teraz bez pamięci i na pewno na długo. Niektóre Ryby spotkają kogoś wpływowego, od którego będzie wiele zależeć. Weekendowe plany zmienią się w ostatniej chwili.

Opracowała Astrolog Anna Kępka

Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki