Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

14.06.2018 00:00 | 11 komentarzy | 1 003 417 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

11
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 6 do 12 czerwca 2018 r.

BARAN

To tydzień korzystnych zmian w związku i ogólnie - w relacjach z innymi. Wiele zależeć będzie od tego, co i jak zostanie powiedziane. Postaw na szczerość, bo każdy fałsz szybko wypłynie na powierzchnię. Mars w Wodniku skłoni Cię do nowych inicjatyw biznesowych lub zawodowych. Niektórzy z Was zaczną teraz zbierać owoce wdrożenia w przeszłości swoich nowatorskich pomysłów. Dzisiaj, zwłaszcza wieczorem, skoncentruj się na swoich celach.

BYK

Unikaj teraz przemęczenia, bo Uran i tak aktywizuje energie wpływające na umysł. Zaskakujące wydarzenia skłonią Cię do analizowania sytuacji. Będziesz bardziej wrażliwy na zmiany pogody oraz na nastroje ludzi z Twojego najbliższego otoczenia. Swoją pobudliwość wykorzystaj konstruktywnie, pomagając innym. Jest to doskonały czas na rozpoczynanie współpracy z kimś lub wykorzystania swojej pasji do uzyskania dodatkowych pieniędzy. Wolny czas spędzaj w domu.

BLIŹNIĘTA

Mimo wahań nastrojów i lekkiego spadku formy, odczujecie powiew świeżości – wreszcie zmęczenie zacznie ustępować racjonalnemu myśleniu i entuzjazmowi w działaniu. W związkach małżeńskich ociepli się i nieco zapomniane uczucie odżyje na nowo. Zróbcie bilans zysków i strat, przemyślcie swoje ostatnie błędy. Dzisiejszy nów Księżyca to właściwy dzień na puszczanie marzeń w kosmos. Wizualizujcie to, czego pragniecie.

RAK

Dzisiejszy nów Księżyca i uaktywniony znak Raka poprzez obecność w nim Neptuna podkreśli sprawy rodzinne, a zwłaszcza Twoich rodziców. Niektórzy z Was zaangażują się w pomoc, której oni będą potrzebować. Inne Raki chętnie podejmą gości w swoim domu. Warto teraz pomyśleć o zakupie nowych mebli lub innych zmianach w wystroju mieszkania. W pracy zwróć uwagę na kobiety, choć szefową lepiej omijaj. Chyba że czekasz na ważne informacje – w tym tygodniu je otrzymasz.

LEW

Nów w znaku Bliźniąt doskonale wpłynie na Twoje relacje z innymi. Będziesz w stanie przekonać każdego do swoich racji. W negocjacjach - czy to w banku, czy z przyszłym pracodawcą - bądź twardym negocjatorem: osiągniesz więcej niż początkowo zakładałeś. Sprawy uczuciowe będą dla Ciebie teraz niezwykle ważne, możliwa jest miłość od pierwszego wejrzenia. Weekend spędzisz w z najbliższymi, zjecie razem obiad w dobrej restauracji.

PANNA

Wydatki związane z dziećmi czekają Cię w tym tygodniu oraz załatwianie licznych spraw, które nawarstwiły się, a nie możesz ich już odkładać na później. To czas rozwiązywania konfliktów, nawiązywania nici porozumienia tam, gdzie ostatnio jej nie było. Zadbasz o swój związek. Zdystansuj się do tego, co już minęło, przeanalizuj wszystkie za i przeciw, i potraktuj łączące Was uczucie poważnie. Wolne dni najlepiej spędzić w gronie najbliższych i w domu.

WAGA

W pracy będziesz mogła liczyć na swoich kolegów, w razie potrzeby chętnie Ci pomogą. Za to Ty będziesz zajmowała się dziećmi, i to nie tylko swoimi. Spodziewaj się, że ktoś poprosi Cię o pomoc przy opiece nad swoimi pociechami. Bliska osoba, która okaże Ci swoje zainteresowanie, sprawi, że będzie to niezwykle udany tydzień. W związkach będzie romantycznie i ciepło; pomyśl jak interesująco spędzić razem wolny czas.

SKORPION

Sekstyl Jowisza w Twoim znaku do Plutona sprawi, że będziesz miał teraz sporo okazji do pokazania się od najlepszej strony w swojej pracy. Możliwe są nawet zmiany w postaci awansu, nowego projektu czy założenia własnej firmy. Zapewne znajomość obcego języka bardzo się przyda, więc poświęcisz trochę czasu na powtórzenie najważniejszych słówek i zwrotów. W tym tygodniu do szukających dodatkowego źródła dochodu lub innej pracy uśmiechnie się szczęście.

STRZELEC

Dobra pozycja ważnego dla Ciebie Jowisza zapowiada miły i leniwy tydzień. Wiele czasu poświęcisz na rozmowy i ustalanie czegoś, na czym Ci zależy. To korzystny tydzień na rozmowy z bankiem lub urzędami. W tym tygodniu uzyskasz pełną i wyczerpującą informację. Niektórzy z Was pod wpływem chwili wymyślą szybko jak spędzić ciekawie wolny czas i łatwo przekonają bliskich do swoich pomysłów.

KOZIOROŻEC

Jeszcze dziś, ze względu na nów Księżyca, określ swoje finansowe cele na najbliższy czas. Układ planet sprzyja Twoim finansom oraz sprawom uczuciowym. Zaczniesz rozsądniej wydawać pieniądze, a większe zakupy zawsze będą dobrze przemyślane i praktyczne. Najbliższa Twojemu sercu osoba zacznie się angażować w nowe dla siebie sprawy: będziesz pełnić rolę doradczą i wspierać ją na każdym kroku.

WODNIK

Ten tydzień można przeżyć tylko na jeden sposób – intensywnie, biorąc w życiu aktywny udział. To dobry tydzień na spotkania w większym gronie oraz rozwijanie swoich zainteresowań. Twoje działania przyniosą Ci szacunek i dobrą opinię kogoś, kto ma swoje zdanie. Dla singli to czas na spotkanie kogoś nietuzinkowego. Spędzisz długie godziny na ciekawych rozmowach. W weekend idź do kina lub do klubu.

RYBY

Łatwo osiągniecie to, na czym Wam zależy. Ruszą sprawy finansowe – możecie liczyć na poprawę sytuacji. Jeśli czekacie na wynik rozmowy o pracę - dostaniecie teraz odpowiedź; w większości przypadków będzie ona pozytywna. Uważajcie na propozycje współpracy, jeśli będą wyglądać na pierwszy rzut oka nadzwyczaj korzystnie. Energie symbolizowane przez Neptuna będą utrudniać zobaczenie pełnego obrazu sytuacji.

Opracowała Astrolog Anna Kępka

Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki