Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

03.02.2021 00:00 | 14 komentarzy | 1 113 475 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Od 3 do 9 lutego

Baran

Zauroczenie kimś nietuzinkowym nie od razu oznacza wielką miłość - uważaj, bo ktoś z bliskiego otoczenia będzie skłonny do oszustw - nie pomyl miłości z przyjaźnią. W stałych związkach warto znaleźć cel, do którego będziecie wspólnie dążyć. Zadbaj o zdrowie mężczyzn w Twojej rodzinie, dodatkową porcją witamin wzmacniaj ich odporność. Romantyczne chwile tylko we dwoje lub wieczór z dobrym filmem doskonale wpłyną na Twój nastrój.

Byk

Masz wiele pomysłów na swój zawodowy rozwój, nie zbaczaj z obranego kierunku. Przed Tobą okres przygotowań do rozpoczęcia nowych przedsięwzięć. Postaraj się o miłą atmosferę w domu, dużo rozmawiaj z najbliższymi. Twój upór może niepotrzebnie pogorszyć atmosferę, częściej analizuj to, co się wokół Ciebie dzieje. W weekend idź na spacer lub posłuchaj muzyki. Dbaj o ruch, a zachowasz dobre zdrowie.

Bliźnięta

Dbajcie o swoje zdrowie, Mars w znaku Barana pokazuje, że gorączka i stany zapalne są bardzo prawdopodobne. Problemy z finansami okażą się przejściowe, za to uważajcie na dalekich krewnych lub znajomych, którzy będą chcieli Was zdyskredytować w oczach innych. W pracy będziecie mieć okazję do pokazania swojej wiedzy, w oczach współpracowników staniecie się ekspertem w swojej dziedzinie. Weekend zapewne spędzicie w domu.

Rak

Zakochane pary, jeśli przetrwały wspólnie ostatnie 2 tygodnie, czeka nowy okres w związku. Częściowo będziesz leczyć rany po stoczonych potyczkach, ale też docenisz wzajemne oddanie i lojalność w trudnych okolicznościach. Okazywana sobie czułość, wraz ze zbliżaniem się Wenus do Słońca, przyspieszy nadejście dobrego czasu dla Was. Warto ten tydzień przeznaczyć na spotkania z przyjaciółmi lub w inny sposób zadbanie o relacje z nimi.

Lew

W pracy będziesz mieć dużo szczęścia, zdarzy się to, na co długo czekasz. Niewykluczone, że zobaczysz koniec długo trwającej sprawy. Nie zwierzaj się innym, postaw na kompetencje i rzetelność. W domu atmosfera spokojna, która udzieli się i Tobie, jeśli zdołasz zacząć od nowa bez pretensji o to, co już minęło. Potrzebna będzie też większa dawka tolerancji oraz czułości. Więcej dawaj, mniej bierz, a to uzdrowi relacje z innymi.

Panna

Wykorzystasz posiadaną już wiedzę na pokazanie innym, ile jesteś wart. Masz przychylność szefa. Spodziewaj się przypływu gotówki, zwróć uwagę na swoje finanse, oszczędzanie będzie teraz dla Ciebie trudne, jednak potrzebne. Niektórzy więcej niż zwykle będą pracować w domu przy komputerze, inni dużo czasu spędzą na telefonicznych rozmowach. Spotkania z innymi zainspirują Cię do nowych przedsięwzięć, skłonią do podjęcia ryzyka.

Waga

Duże zmiany w życiu osobistym - dla kobiet często ciąża, dla mężczyzn nowa miłość. Osoby przychylne są spod znaku Panny i Byka. Przechodzisz teraz wewnętrzną przemianę, dostrzeżesz pozytywne strony sytuacji, które dotąd wydawały Ci się bardzo trudne, odważysz się na to, czego dotąd unikałeś. Zawodowo idzie Ci świetnie - tak trzymaj! W weekend sprawisz komuś niespodziankę lub przeciwnie - ktoś Tobie.

Skorpion

Mars wpływający na Twój znak przypomni Ci, że trzeba stawić czoło starym problemom - dłużej nie dasz rady unikać kłopotliwych tematów czy odpowiedzi na trudne pytania. W związkach lub tam, gdzie związany jesteś jakąś umową, trzeba będzie wypracować wspólny plan działania. W życiu singli pojawi się ktoś nowy, zrobisz na kimś piorunujące wrażenie, ale i Tobie mocniej zabije serce. Planety podpowiadają, że warto się zaangażować.

Strzelec

Dużo energii włożysz w to, by jak najlepiej wypaść w oczach innych. Na rozmowie kwalifikacyjnej podczas starania się o pracę poczuj się jak najlepszy z najlepszych. Dzięki Merkuremu w znaku Wodnika duże szanse na znalezienie pracy mają Ci, którzy chcą być nauczycielem lub trenerem. Zmiana mieszkania lub jego wystroju u kogoś bliskiego będzie angażować Twój czas. W weekend zajmij się swoim zdrowiem i nałogiem.

Koziorożec

Znajdziesz się w sytuacjach, w których niewiele będzie zależeć od Ciebie. Praca i zarabianie pieniędzy zaangażują Cię na tyle skutecznie, że szybko zgodzisz się podjąć dodatkowe zadania zlecone przez szefa. Ktoś ze znajomych lub bliskich krewnych pomoże Ci radą, wspomoże finansowo i rozwiąże Twoje problemy. Dobry czas na podejmowanie ryzyka. W weekend zadbasz o ciekawe spędzenie czasu na randce lub pójdziesz na spacer z kimś z rodziny.

Wodnik

Dokona się jakaś zmiana w Tobie lub Twoim życiu. Nastąpi to za sprawą starszego mężczyzny, nierzadko Twojego szefa, ojca lub osoby spod znaku Panny lub Byka. Przewartościujesz swoje życie i dokonasz ważnego wyboru. Postaraj się nie walczyć z tym, co się dzieje, bądź otwarty na nowe doświadczenia i poszukaj w nowych sytuacjach korzyści. Szukający pracy mają dużą szansę teraz ją znaleźć, dla innych to czas zdobywania nowych umiejętności.

Ryby

W tym tygodniu intuicja podpowie Wam jak w miarę szybko rozwiązać to, co od dawna czeka na rozwiązanie. Staniecie się bardziej czuli na krytykę i pełni wewnętrznych wątpliwości, dlatego wsparcie kogoś bliskiego jest Wam teraz potrzebne. Nie unikajcie rozmów z bliskimi i czułości. Ich porady będą bezcenne. Za to w pracy bądźcie konkretni i rzeczowi, nastawcie się na dążenie do określonego celu.

Anna Kępka

Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki