Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

05.08.2020 00:00 | 14 komentarzy | 1 081 760 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

od 5 do 11 sierpnia

Baran

Słońce w Lwie, a Mars w Twoim znaku nadal pobudzają Cię do działania. Uważaj, aby nie być zbyt agresywnym. Dzieci lub ktoś bliski dostarczy Ci nowych informacji, które mogą Ci pomóc w przyszłości lub w stworzeniu czegoś nowego. Interesujące rozmowy natchną Cię do podejmowania inicjatywy. To dobry czas, by zmierzyć się z prowadzeniem własnej działalności. Niezależnie od płci to Ty będziesz teraz nosić spodnie w swoim związku.

Byk

Jeśli nie jesteś jeszcze zakochany, to nadrabiaj zaległości i szukaj swojej połówki. Ci, którzy ją już znaleźli, wyjaśnią z najbliższą osobą ważne kwestie. Rozmowy nie będą łatwe, ale są potrzebne. Szczerość okaże się najważniejsza. Wenus wkraczająca do znaku Raka przyniesie chwile pełne czułości i romantyzmu. To złagodzi ewentualne różnice zdań i ułatwi wspólne życie. Wymyśl, jak podkreślić taką dobrą atmosferę, a to co trudne, okaże się wtedy tylko oczyszczające.

Bliźnięta

Ktoś z Waszej rodziny, najczęściej będzie chodziło o kobietę, zadba o Wasze samopoczucie. Poczujecie się potrzebne i doceniane. Spotkania w gronie rodzinnym dostarczą Wam dużo radosnych chwil, nie brońcie się przed oznakami czułości i zainteresowania. W pracy nieco zbyt wiele będziecie miały na głowie, szukajcie prostych rozwiązań. W wolne chwile słuchajcie muzyki, cieszcie się chwilami spędzonymi z najbliższymi na świeżym powietrzu.

Rak

Zmiany w związku, które niedawno zaszły, zaczną się utrwalać. Albo poczujesz, że kochasz, albo utwierdzisz się, że to co właśnie minęło wychodzi Ci na zdrowie. Wenus, która właśnie wkracza do Twojego znaku, obdarzy Cię radością życia i optymizmem. To, co trudne, wyda się łatwiejsze. To, co dotąd łatwe, przyniesie Ci poczucie spełnienia. Kochaj, a sam będziesz kochany. W wolne dni gdzieś pojedziesz lub wybierzesz się na długi spacer.

Lew

W tym tygodniu skupisz się na swoich planach urlopowych oraz rozwoju osobistym. Wiele ciekawych rozmów rozbudzi Twoją wyobraźnię. Niejeden z Was zacznie snuć nowe plany na przyszłość, które będą dla Ciebie oznaczały poznanie czegoś nowego, dotąd zupełnie nieosiągalnego. Teraz dojrzysz szansę na pozytywne zmiany w swoim życiu. W weekend nie będziesz w stanie usiedzieć w jednym miejscu, wyjedź z domu, pojeździj na rowerze lub pobiegaj.

Panna

Merkury, władca Twojego Słońca, w znaku Lwa przyniesie ciekawe pomysły a Mars w znaku Barana zachęci do ich realizacji. Konieczne stanie się uporządkowanie spraw w pracy, niektóre zadania trzeba będzie omówić z innymi, mniej doświadczonymi, czasem będziesz musiała kontrolować pracę innych by czegoś nie przeoczyli. To doskonały czas na planowanie swojej zawodowej kariery, zacznij się szkolić w tym do czego czujesz powołanie. W weekend czekają Cię ciekawe dyskusje.

Waga

Mars w kwadraturze do Jowisza zaznaczy mocniej swoją obecność w znaku Barana i odczujesz w relacjach z mężczyznami utrudnienia. Jeśli będziesz studzić swoje emocje, a postawisz na spokojne i rzeczowe wyjaśnienie sytuacji Twój związek nie ucierpi zbyt mocno. Jeśli jednak tego nie zrobisz możesz powiedzieć coś, czego będziesz bardzo żałowała. Wenus w Raku sprawi, że czas spędzony w domu lub z rodzicami przyniesie Ci wiele radości. W wolne dni odwiedź muzeum lub poczytaj o podróżach.

Skorpion

Mars władający Twoim urodzeniowym Słońcem, w kwadraturze do Jowisza, wzbudzi w Tobie stłumione ostatnio pokłady energii. Mimo, że w jakieś sferze odczuwasz ograniczenia, w innej zaczniesz rozwijać skrzydła. Staniesz się też bardziej krytyczny, zdecydowany i dynamiczny. Zaczniesz więcej czytać, zdobywać potrzebne informacje tak, by doskonale orientować się w tym co Cię czeka za chwilę i w najbliższych tygodniach. Jeśli lubisz się uczyć wpadniesz na pomysł zdobycia nowych umiejętności.

Strzelec

Podróże i długie godziny spędzone na rozmowach będą znakami szczególnymi najbliższego tygodnia. W związkach dyskusje będą dotyczyć uczuć, szukania odpowiedzi na pytania: czy kocha, czy poczeka, czy chce tego samego co ja, będą najważniejsze. Niekiedy przemilcz irytujące zachowanie innych. Zbyt wiele słów może zbyt dużo teraz kosztować. W pracy twórczo - nikt tak doskonale jak Ty nie będzie potrafił dokonać analizy określonej sytuacji. W weekend odprężenia szukaj w dźwiękach przyrody lub ulubionej muzyce.

Koziorożec

Merkury w znaku Raka przyniesie Ci konieczność koncentracji na sprawach domowych. Trzeba będzie szybko dopinać coś na ostatni guzik by zdążyć na czas. Ważna stanie się współpraca oraz precyzyjne przekazywanie sobie wzajemnie informacji. Ewentualne nieporozumienia będą wynikały z innego podejścia do tych samych spraw. Coraz większego znaczenia zaczną nabierać erotyka i życie seksualne. To czas na czerpanie prawdziwej radości z tej sfery swojego życia.

Wodnik

Kwadratury Merkurego, Słońca i Urana dotkną i Ciebie, i skłonią Cię do zainteresowania się Twoim zdrowiem i domem. Zrobisz remont, kupisz nowe meble, a niektórzy nawet zmienią miejsce zamieszkania. Z drugiej strony, ktoś z najbliższego otoczenia będzie motywował Cię do wzmożonego wysiłku, podejmowania pracy lub jej zmiany. Presja jaką będziesz odczuwał, wpłynie na Ciebie pozytywnie pod warunkiem, że dostrzeżesz dobre intencje innych oraz plusy takich nacisków. Weź sprawy w swoje ręce i zrób plan na najbliższe półrocze.

Ryby

W tym tygodniu najważniejsze staną się sprawy Waszych dzieci lub dzieci Waszego rodzeństwa. Będziecie żyły ich sprawami, a w Waszym związku rozgorzeją gorące dyskusje na ich temat. Nierzadko Wasz punkt widzenia będzie bardzo odmienny od spojrzenia na tę samą sprawę kogoś Wam bliskiego. Uważajcie, bo kłótnia będzie wisieć w powietrzu. W związkach o krótkim stażu będą Wami targać sprzeczne emocje - dalsza wspólna droga wciąż będzie stała pod znakiem zapytania.

Anna Kępka Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki