Arcyważny mecz Alwerni - przelom.pl
Zamknij

Arcyważny mecz Alwerni

13:32, 06.05.2010
Skomentuj Fragment spotkania Alwernia-Kmita Zabierzów Fragment spotkania Alwernia-Kmita Zabierzów

W najbliższą sobotę piłkarzy MKS-u Alwernia czeka arcyważny mecz w Wieliczce z Górnikiem. Porażka z sąsiadem w tabeli znacznie utrudni skuteczną walkę o utrzymanie w trzeciej lidze.

W najbliższą sobotę piłkarzy MKS-u Alwernia czeka arcyważny mecz w Wieliczce z Górnikiem. Porażka z sąsiadem w tabeli znacznie utrudni skuteczną walkę o utrzymanie w trzeciej lidze.

Po 24 rozegranych spotkaniach Górnik zajmuje 13. lokatę - ostatnią gwarantującą byt na trzecioligowych boiskach. Alwernia, która rozegrała o jeden pojedynek mniej, plasuje się tuż za nim. Do najbliższego rywala traci pięć punktów.

Dlatego też wynik sobotniego starcia jest tak ważny dla obydwu ekip. Niestety, MKS wystąpi w Wieliczce mocno osłabiony.

- Za kartki nie zagrają dwaj podstawowi boczni defensorzy Marek Baster i Paweł Sawczuk. Nie wiadomo, czy do soboty zdążą się wykurować Tadeusz Sabura i Jarosław Cecuga. Do składu powinien za to wrócić najlepszy strzelec Józef Mazela - informuje Marcin Gędłek, trener Alwerni.

W rundzie jesiennej jego podopieczni przegrali u siebie z Górnikiem 0-2. Gole dla przyjezdnych zdobyli wówczas Piotr Gruszka i Kamil Sendorek.

Czy teraz MKS-owi uda się im zrewanżować? Odpowiedź poznamy w sobotę. Początek meczu w Wieliczce o godz. 17.
(MK)

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%