Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Krzeszowicach odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której wyróżniono osoby osiągające znaczące sukcesy sportowe. Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Leszkiem Kramarzem wręczyli nagrody zawodnikom oraz trenerom, którzy w 2025 roku uzyskali wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.