Po wielu latach oczekiwań mieszkańcy Alwerni mogli wreszcie zobaczyć efekty jednej z największych inwestycji sportowych zrealizowanych w gminie. W niedzielę odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego Stadionu Sportowego w Alwerni. Choć termometry wskazywały blisko 40 stopni Celsjusza, na obiekcie nie brakowało mieszkańców, kibiców i zaproszonych gości, którzy wspólnie świętowali oddanie stadionu do użytku.