Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Trampkarze z Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów walczą o miejsce w kadrze Małopolski Zachodniej

21.10.2022 17:00 | 0 komentarzy | 2 969 odsłony | Michał Koryczan

Drużyna złożona z zawodników AP 21 Chrzanów, UKS Górnik Libiąż, MKS Trzebinia, Fabloku Chrzanów, Arki Babice i Ciężkowianki Jaworzno zajęła drugie miejsce w rywalizacji z reprezentacjami podokręgów z Wadowic i Oświęcimia.

0
Trampkarze z Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów walczą o miejsce w kadrze Małopolski Zachodniej
Reprezentacja trampkarzy PPN Chrzanów. Fot. Udostępnione przez Antoniego Gawronka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W turnieju rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Wadowicach zmierzyły się zespoły trampkarzy, reprezentujące piłkarskie podokręgi z Chrzanowa, Oświęcimia i Wadowic.

Zawody, w których najlepszy okazał się zespół oświęcimskiego PPN były elementem przygotowań kadry Małopolski Zachodniej na Turniej Niepodległości.

Wyniki

  • PPN Chrzanów - PPN Wadowice 3-2 (bramki dla PPN Chrzanów: Miłosz Skrzypiec dwie i Patryk Szpotański jedną)
  • PPN Chrzanów - PPN Oświęcim 1-4 (gol dla PPN Chrzanów: Maksymilian Havrylov)
  • PPN Wadowice - PPN Oświęcim 1-1

Skład zespołu trampkarzy PPN Chrzanów: Dariusz Lazar, Krzysztof Kolasiński, Patryk Szpotański, Jakub Maciejowski, Szymon Maciejowski, Maksymilian Havrylov, Szymon Wróbel (AP 21 Chrzanów), Jakub Gregorczyk, Damian Celmer, Tymoteusz Szopa, Filip Poznański, Kacper Szelągowski, Tomasz Bęben (UKS Górnik Libiąż), Dawid Wojtyra, Jakub Kuzak (Ciężkowianka Jaworzno), Olaf Jarski (Arka Babice), Maciej Głowacz (Fablok Chrzanów), Miłosz Skrzypiec (MKS Trzebinia). Trener zespołu: Kacper Ślusarek, trener koordynator: Antoni Gawronek

- Wyniki rywalizacji były sprawa drugorzędna, a najważniejszym elementem był przegląd blisko 60 zawodników z trzech podokręgów piłkarskich oraz zbudowanie reprezentacji Małopolski Zachodniej, która 11 listopada wystąpi w Krakowie. Brawa dla zawodników za postawę, ale też szacunek dla kolegów trenerów z Libiąża, Ciężkowianki, AP 21, Fabloku i Babic - mówi Kacper Ślusarek, który poprowadzi kadrę Małopolski Zachodniej w Turnieju Niepodległości, organizowanym 11 listopada w Krakowie, na stadionie Hutnika.

Spośród 60 zawodników, którzy wystąpili w turnieju w Wadowicach, 24 zostanie wybranych i zaproszonych na konsultację w Chełmku, zaplanowaną na 8 listopada.

- Z grona 24 graczy wybrana zostanie 18-osobowa kadra, która będzie reprezentować Małopolskę Zachodnia w Turniej Niepodległości. Zmierzymy się tam z reprezentacjami Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa i Nowego Targu - mówi Kacper Ślusarek.


Czytaj również

W piątek premiera drugiego sezonu serialu „Barbarzyńcy", kręconego na ziemi chrzanowskiej (WIDEO, ZDJĘCIA)

Piłkarski weekend. Sprawdź terminarz sobotnich i niedzielnych meczów

Pod wiaduktem kolejowym nie będzie już można jeździć samochodem

W Krzeszowicach powstanie obiekt sportowy na Igrzyska Europejskie 2023

ZKKM Chrzanów planuje podwyżkę cen biletów na autobus

Anna Maria Jopek zaśpiewa podczas Koncertu Papieskiego w kościele w Mętkowie