Poznaliśmy terminy meczów półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów.
W grze pozostały już tylko cztery zespoły: jeden czwartoligowiec i trzech przedstawicieli klasy okręgowej.
Jako pierwsze w szranki staną zespoły MKS Fablok Chrzanów i LKS Żarki, które zmierzą się ze sobą w środę, 8 września, o godz. 17:00.
Drugi finalista zostanie wyłoniony w środę, 22 września. Wówczas to o godz. 16:30 do rywalizacji przystąpią drużyny Victorii 1918 Jaworzno i obrońca trofeum MKS Trzebinia.
Wyniki Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów w sezonie 2021/22
Runda pierwsza
1/4 finału
Przeczytaj również:
Zmiana rozkładu jazdy busów jeżdżących na linii Chrzanów - Kraków. Będzie więcej kursów
Minibusy wracają na trasę po kilkumiesięcznej przerwie. Sprawdź rozkład jazdy
MKS Trzebinia ma nowego trenera. Zadebiutuje 1 września
Przełamanie Trzebini. Tymczasowi trenerzy poprowadzili MKS do wygranej z Chełmkiem (WIDEO, ZDJĘCIA)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
10.04.2025
ŁAZIENKI, gładzie, sufity podwieszane, Tel. 692-60...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz