W niedzielę, 15 sierpnia szykuje się rajd rowerowy. Na uczestników czeka trasa biegnąca przez gminy Alwernia i Babice.
Wydarzenie organizowane jest przez ruch Polska 2020 w Małopolsce w ramach cyklu #PoznajmySię.
Na uczestników czeka trasa licząca około 30 kilometrów, biegnąca przez gminy Alwernia i Babice, m.in. Wiślaną Trasę Rowerową. Przebieg trasy znajdziecie TUTAJ.
Start i meta rajdu na Parkingu Leśnym Skowronek przy ul. Krasickiego w Alwerni. Na miejscu duży parking, miejsce na odpoczynek, park zabaw dla dzieci i urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
Zbiórka uczestników w godz. 15:00-15:25. Start o godz. 15:30.
Na zakończenie planowane jest wspólne kibicowanie zawodnikom biorącym udział w ostatnim etapie Tour de Pologne, w rejonie przystanku autobusowego Alwernia Spalona (godz.17:25-17:40).
Przeczytaj również:
Tour de Pologne. Zmiana w rozkładach jazdy. Autobusy ominą część przystanków
Piłkarski weekend. Sprawdź rozkład jazdy na sobotę i niedzielę
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 17 przyłączyła się do akcji na rzecz Janka Kozuba
Piłkarski raport transferowy - tydzień trzeci
Włamania w Chrzanowie. Jedno do samochodu, drugie do piwnicy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
10.04.2025
ŁAZIENKI, gładzie, sufity podwieszane, Tel. 692-60...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz