W góry, w góry miły bracie - przelom.pl

Z życia szkół i przedszkoli

Zamknij

W góry, w góry miły bracie

Mieczysław Bolek 12:42, 03.04.2017 Aktualizacja: 17:43, 24.10.2025
Skomentuj W góry, w góry miły bracie Fot. Mieczysław Bolek

W góry, w góry miły bracie. Tam swoboda czeka na cię - pisał kiedyś Wincenty Pol. Jak co roku tłumy turystów przybyły z całego kraju do Doliny Chochołowskiej zobaczyć zakwitające krokusy.

Trasę 7,5 km przemierzali mali i duzi - pieszo, rowerami a co bardziej zasobni dorożkami góralskimi. Pomimo wyraźnych próśb zarządców, oraz zakazów, wielu za punkt honoru uważało pstryknięcie selfie leżąc pośród krokusów. Miejmy nadzieję, że krokusy to przetrwają i długo jeszcze będą cieszyć nasze oczy.

 

 

(Mieczysław Bolek)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%