Alwernia - miasto prawdziwych bohaterów - przelom.pl

Z życia szkół i przedszkoli

Zamknij

Alwernia - miasto prawdziwych bohaterów

red 11:46, 07.11.2011
Skomentuj Alwernia - miasto prawdziwych bohaterów Michał Siemek, lider grupy rejonu Alwernia, z Jerzym Dudkiem - honorowym patronem tegorocznej edycji akcji "Szlachetna Paczka"

W każdym człowieku drzemie ukryte pragnienie niesienia pomocy innym, bycia prawdziwym bohaterem. W tym roku to szczególne wyzwanie podjęli młodzi alwernianie, otwierając swoje serca na potrzeby swoich sąsiadów. W naszym mieście po raz pierwszy utworzona została grupa wolontariuszy działających w ramach akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”.

W każdym człowieku drzemie ukryte pragnienie niesienia pomocy innym, bycia prawdziwym bohaterem. W tym roku to szczególne wyzwanie podjęli młodzi alwernianie, otwierając swoje serca na potrzeby swoich sąsiadów. W naszym mieście po raz pierwszy utworzona została grupa wolontariuszy działających w ramach akcji charytatywnej "Szlachetna paczka".

Ochotnicy przeprowadzając wywiad środowiskowy wytypują osobę bądź rodzinę, która najbardziej potrzebuje naszej pomocy. Aby skompletować listę najpotrzebniejszych rzeczy składających się na prezent dla potrzebujących, nieodzowna jest pomoc ludzi dobrej woli, bezinteresownych darczyńców, pragnących wesprzeć konkretne osoby ze swojego najbliższego otoczenia. Być może Ty również obudziłeś w swoim sercu pragnienie bycia bohaterem. Chcesz pomagać mądrze i bezpośrednio, konkretnej osobie lub rodzinie w Twoim sąsiedztwie, jednak dotąd nie znalazłeś odpowiedniej alternatywy. Dlatego ogólnopolska akcja SZLACHETNA PACZKA jest właśnie dla Ciebie!

W tym roku radość świątecznego obdarowywania może zagościć również w Alwerni. Zostań bezinteresownym darczyńcą i podaruj uśmiech najbardziej potrzebującym z Twojego otoczenia. Już za niedługo na stronie www.szlachetnapaczka.pl dostępne będą (anonimowe) opisy rodzin z naszego regionu potrzebujących pomocy materialnej. Zostań darczyńcą dla jednej z nich! Zostań BOHATEREM! Podziel się radością z najbardziej potrzebującymi.

Wszelkie pytania i propozycje prosimy nadsyłać na maila naszej regionalnej grupy wolontaryjnej: szlachetna.alwernia[at]gmail.com
Już teraz dziękujemy za Twoje zainteresowanie!
Kuba Biel 

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%