Jesień w prozie i poezji - przelom.pl

Z życia szkół i przedszkoli

Zamknij

Jesień w prozie i poezji

red 14:21, 30.11.2012
1 Jesień w prozie i poezji

23 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Psarach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu pt. "Jesień w prozie i poezji".

23 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Psarach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu pt. "Jesień w prozie i poezji".

Janusz Szczęśniak, dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury, wręczył laureatom nagrody.

Wśród uhonorowanych znalazła się również Magdalena Półtorak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Trzebini, która za wiersz pt. " Jesień" otrzymała zaszczytne I miejsce.

Serdecznie gratulujemy Madzi, trzymając kciuki za kolejne sukcesy!
SP4

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

jtcjtc

0 0

Czy tylko jedno dziecko otrzymało nagrodę? Czy tylko oceniano "Jesień w prozie i poezji"?

18:42, 01.12.2012
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%