CHRZANÓW. Oświetlenie - przelom.pl

Z życia szkół i przedszkoli

Zamknij

CHRZANÓW. Oświetlenie

red 14:23, 30.11.2012

Mam pytanie do burmistrza Chrzanowa: czy nie można zaświecić światełek świątecznych dopiero w mikołajki, a pieniądze które teraz traci, przeznaczyć na paczki dla dzieciaków z domu dziecka?

Mam pytanie do burmistrza Chrzanowa: czy nie można zaświecić światełek świątecznych dopiero w mikołajki, a pieniądze które teraz traci, przeznaczyć na paczki dla dzieciaków z domu dziecka?

Wydaje mi się, że świecenie ich w listopadie to przesada, bo za niedługo będziemy świecić od 2 listopada.
pipi

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

XenaXena

0 0

Słuszne uwagi zgadzam się z tym, przedmówcy maja racje w 100%

06:04, 01.12.2012
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

endriu64endriu64

0 0

Wydaje mi się iż burmistrz podąża za nową modą , która polega na nieustannym świętowaniu bez zbytecznie długich przerw , a poza tym światełka mamy energooszczędne, więc może by tak ozdabiały nasze miasto także wiosną,latem,jesienią ..........? Muszę dodać jeszcze przy okazji , że bardzo mnie denerwują lampy umieszczone w chodnikach i te na wysokości kolan.Ich światło prawie nic nie oświetla , a powoduje oślepianie przechodniów , zwłaszcza tych starszych i gorzej widzących.

21:38, 30.11.2012
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GarciaGarcia

0 0

Też mnie to wkurza. Pieniądze można by przeznaczyć na setki pilniejszych potrzeb, ale cóż..syty głodnego nie zrozumie.

14:40, 30.11.2012
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%