Kulinarni eksperci z Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini - przelom.pl

Z życia szkół i przedszkoli

Zamknij

Kulinarni eksperci z Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini

red 08:27, 01.10.2014 Aktualizacja: 19:30, 07.10.2025
Skomentuj Kulinarni eksperci z Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini

W ramach zajęć praktycznych uczniowie klasy IIC o profilu Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych w pierwszych tygodniach września wykonywali słodkie i słone potrawyz jaj kurzych i przepiórczych.

W ramach zajęć praktycznych uczniowie klasy IIC o profilu Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych w pierwszych tygodniach września wykonywali słodkie i słone potrawyz jaj kurzych i przepiórczych.

Młodzież przygotowała między innymi: jaja po benedyktyńsku, jaja zapiekane w bułce, jaja faszerowane, kotleciki jajeczne z surówką, szaszłyki z jaj przepiórczych, jaja w sosie ziołowym, omlety naturalne i rzymskie, a także kremy cytrynowe, budynie i mleczka waniliowe.

Serdecznie dziękujemy Naszej młodzieży za zaangażowanie i twórczą pracę na zajęciach.

Wszystkich którzy lubią gotować i dobrze zjeść zapraszamy do naszej zakładki - Gotuj z ZSTU.

Iwona Kawala-Zwolńska, Beata Mucha

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%