Ponad 1,8 promila alkoholu miał kierowca bmw złapany przez policję nocą w Trzebini. Rowerzysta zatrzymany kilka godzin wcześniej w Balinie wydmuchał jeszcze więcej.
Policjanci bmw skontrolowali na ul. Grunwaldzkiej w Trzebini. Było kilka minut po godzinie 2 w niedzielę.
- Auto prowadził 21-letni mieszkaniec Trzebini - informuje Rafał Głowacz z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ma ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Bardziej pijany był rowerzysta zatrzymany przez stróżów prawa w sobotnie popołudnie na ul. Chrzanowskiej w Balinie. Powożący jednośladem 47-latek z Chrzanowa wydmuchał ponad 2 promile.
(ko)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz