Wczoraj przed południem zawaliła się wiata na terenie będącej w upadłości firmy Saxon w Krzeszowicach. Przyczyną była zalegająca tam nadmierna, ok. 50 cm warstwa śniegu. Nikomu nic się nie stało.
Wczoraj przed południem zawaliła się wiata na terenie będącej w upadłości firmy Saxon w Krzeszowicach. Przyczyną była zalegająca tam nadmierna, ok. 50 cm warstwa śniegu. Nikomu nic się nie stało.
O g. 11.15 przy ul. Trzebińskiej runęła konstrukcja licząca niemal 50 lat. Na miejscu natychmiast zjawili się strażacy, policja i powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.
- Teren jest w tej chwili zamknięty. Obszar pod wiatą nie był użytkowany. W pobliżu stoi jeszcze druga część konstrukcji, podobnie, jak tamta, zagrożona zawaleniem. Dlatego zaleciliśmy również jej rozbiórkę - mówi powiatowy inspektor nadzoru budowlanego dla powiatu krakowskiego ziemskiego, Władysław Gwiazdowski.
W pobliżu funkcjonuje skup złomu. Firma zarządzana jest przez syndyka, który wynajmuje część jej pomieszczeń.
(ea)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
nieszczesia zawsze chodza parami
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz