CHRZANÓW-MYŚLACHOWICE. Plecak pełen konopi - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW-MYŚLACHOWICE. Plecak pełen konopi

red 11:16, 22.09.2013
Skomentuj CHRZANÓW-MYŚLACHOWICE. Plecak pełen konopi

W Chrzanowie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę mającego w plecaku pół kilograma konopi indyjskich. W Myślachowicach dachował pijany kierowca.

W Chrzanowie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę mającego w plecaku pół kilograma konopi indyjskich. W Myślachowicach dachował pijany kierowca.

W sobotę, około godziny 23, funkcjonariusze zainteresowali się młodymi mężczyznami stojącymi w pobliżu garaży przy ul. Wodzińskiej w Chrzanowie. Wylegitymowali całą grupę.

- Podczas przeszukania w plecaku 22-letniego mieszkańca Trzebini ujawnili zielone liście i kawałki krzewów. Okazało się, że to konopie indyjskie. Ważyły pół kilograma. Mężczyzna trafił do aresztu. Za posiadanie środków odurzających grożą mu trzy lata więzienia - informuje Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie.

W niedzielę, o godz. 3.20, doszło do kolizji. Mieszkaniec Nowej Góry kierujący fiatem seicento w centrum Myślachowic zjechał na pobocze i dachował. Ściął przy tym tablicę informacyjną, znak drogowy i lustro stojące przy skrzyżowaniu z ul. 22 Lipca. Kierowca miał w wydychanym powietrzu półtora promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
(RAT)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%