Beata Szydło otwarła w Trzebini filię swego biura poselskiego. Co prawda biuro w stolicy powiatu jeszcze nie istnieje, ale filia w Trzebini już działa, i za jej pośrednictwem można się z panią poseł kontaktować.
Beata Szydło otwarła w Trzebini filię swego biura poselskiego. Co prawda biuro w stolicy powiatu jeszcze nie istnieje, ale filia w Trzebini już działa, i za jej pośrednictwem można się z panią poseł kontaktować.
W willi NOT, przy ul. Grunwaldzkiej w Trzebini, będącej obecnie siedzibą MGOKSiR, biuro poprowadzi asystent Beaty Szydło - Janusz Szczęśniak, którego można zastać na dyżurach w każdy czwartek, od 15.30 do 18.30, tel. 032-612-14-97.
- To najpiękniejsze biuro, jakie mam. Myślę, że gdy wiosną zazieleni się otoczenie tego wspaniałego budynku, zachwyt będzie większy. Trzy biura, które zamierzam docelowo otworzyć w powiecie chrzanowskim, niech będą rekompensatą dla wyborców z tej ziemi, którzy faktycznie nie mają posła, a mnie obdarzyli zaufaniem. Mój wynik w Trzebini był bardzo dobry - powiedziała Beata Szydło, witając gości w willi NOT .
Dniem przyjęć posłanki są czwartki. B. Szydło chciałby w jeden czwartek miesiąca móc bywać w Trzebini i spotykać się z wyborcami. Można się jednak z nią umawiać za pośrednictwem asystenta.
27 marca poseł B. Szydło otworzy kolejne biuro, tym razem w Libiążu. Na końcu powstanie biuro poselsko-senatorskie PiS w Chrzanowie, które najprawdopodobniej będzie ulokowane przy ul. Sokoła.
Główne biuro poselskie Beaty Szydło mieści się w Brzeszczach na os. Paderewskiego 18, tel. 032-212-13-29.
Na zdjęciu: burmistrz Trzebini Adam Adamczyk wita posłankę Beatę Szydło na trzebińskiej ziemi.
(AM)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Najpierw urzędnicy, potem PSZOK
trzeba szybko otworzyć bo butelkomaty to nie wypał, a tak to podstawią hasioka i gitara
kiki
21:19, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
W Libiążu nie było loterii. Cała pula poszła do biznesmena, który wygrał nową drogę do jego biznesu. Finito.
Rybka_z_Helu
19:59, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od samego początku to śmierdziało i śmierdzi właśnie mamy pimy pierwsze efekty. W Babicach się połapali i szybko się z tego wycofali, a pozostali brnęli, bo pewnie mieli mieć z tego w przyszłości "owoce"...
Tubylec
19:57, 2026-05-21
0 0
Każdy poseł ma na utrzymanie swoich biur 10 tys. zł miesięcznie. Płaci państwo polskie
0 0
I po co te biura ???a kto tam będzie chodził w czym nam to pomoże,-ludzie niemają gdzie mieszkać pracy niemają,głodni chodzą,nikogo nie interesują dziś potrzeby ziemskie normalne,otwierajcie po 10 biur,kto za ich utrzymanie będzie płacił-odpowiedzcie???
0 0
Pan burmistrz jak chorągiewka, aby tylko wiatr w oczy nie wiał.
0 0
hahahah to jest życie jak w madrycie, czego więcej potrzeba pani poseł będzie przyjmować raz na czas a pospulstwo niech przychodzi ale nam łachę rządowa elita robi :P niech zapłaci za lokal i jego utrzymanie a wtedy pogadamy :P
0 0
Poseł Beata Szydło ma biuro w Miejskim Ośrodku Kultury w Trzebini,dziwna to postawa Burmistrza Adamczyka, czyżby sie wpisał do PISU.Biuro w Libiążu pewnie Tomasz Kikla będzie chciał ulokować w LCK gdzie kiedyś wspólnie pracowali z Panią Beatą , ciekawe co na to Burmistrz Arkit z Platformy Obywatelskiej?Czy zgodzi się na takie lokum?
0 0
Już wkrótce trzeba ją będzie żegnać
0 0
przepraszam za pisownie
0 0
A druga sprawa do willi NOT bilet na autobus kosztuje tyle samo co do Chrzanowa oczywiscie z centrum TRzebini a busem jakby sie uparl praktycznie tyle samo wiec po co marnotrawic te pieniadze na biuro , chialbym znac opinie czytelnikow jakie bedize zaintereswoanie tym biurem i na ile pani posel spelni swoje obietnice wszystkim uszcesliwionym z gory dizekuje za komentarze
0 0
Widze , ze znow bedziemy sie przygladac jak ida nasze pieniadze z podatkow na marnotrastwo , a moze by tak jescze filie z filii po co az trzy biura nie lepiej jedno a wiadomo kto za to placi
0 0
Znów genialny styl i jakość "dziennikarza" "Prze-złomu"!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz