Nie będzie ograniczeń w dostawach prądu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Nie będzie ograniczeń w dostawach prądu

red 09:18, 26.07.2006

W poniedziałek i wtorek wskutek awarii w elektrowniach w Ostrołęce i Kozienicach, tysiące Polaków nie miało w domach prądu. - Nie przewidujemy żadnych przerw w dostawach energii elektrycznej – usłyszeliśmy w Enionie - Rejon Dystrybucji w Trzebini Sierszy.

W poniedziałek i wtorek wskutek awarii w elektrowniach w Ostrołęce i Kozienicach tysiące Polaków nie miało w domach prądu. - Nie przewidujemy żadnych przerw w dostawach energii elektrycznej - usłyszeliśmy w Enionie - Rejon Dystrybucji w Trzebini Sierszy.
Panujące upały powodują zwiększenie zapotrzebowania na prąd. Kto tylko może, włącza klimatyzację, wentylatory, ustawia na maksymalną wartość chłodzenie w lodówce. W efekcie może dojść do przeciążenia sieci.
- Na naszym terenie wszyscy odbiorcy będą mieć prąd dostarczany tak, jak zwykle - uspokaja Janusz Malina z Enionu.
Również w elektrowni Siersza SA sytuacja jest stabilna.
- Wszystkie bloki chodzą "na pół gwizdka". Nie ma żadnego zagrożenia - mówi Marek Pękala z elektrowni Siersza SA.
(ea)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

~Larox~Larox

0 0

Prasa kłamie!

12:16, 03.08.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Merill~Merill

0 0

Mamy nauczkę - jak ktoś uspokaja ludzi na łamach prasy, to należy zacząć się bać i robić dokładnie odwrotnie niż piszą. Tak jak dawniej w PRL bywało.

12:16, 03.08.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~No po co:~No po co:

0 0

to było pisać tyle o tym prądzie????

02:57, 02.08.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~A:~A:

0 0

dziś znowu prądu nie było-7-30 na osiedlu Północ-koputer się wyłączył-czy z takiego niezapowiadanego wyłaczania prądu- nie popsują się nasze sprzęty el.???

09:58, 01.08.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Kamil~Kamil

0 0

Prad wywalilo o 5. W okolicach 7 juz byl znowu i o ile mi dobrze wiadomo to byla zaplanowana operacja, a nie awaria.

21:36, 31.07.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Noi ::~Noi ::

0 0

po co to było pisać że nie będzie ograniczeń????

04:17, 28.07.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~lola~lola

0 0

W Bolęcinie ostatnimi czasy często występuje brak prądu.

11:44, 27.07.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~adi~adi

0 0

dokładnie dziś nie było prądu w Chrzanowie i co?

08:02, 27.07.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~A::~A::

0 0

jednak dziś ta przerwa była w Chrzanowie , od 4-rano nie śpię, wychodzę z domu o 6-rano jeszcze nie było prądu....

07:54, 27.07.2006
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%