Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie informuje, że 31 grudnia autobusy będą kursować jak w niedziele i święta do godz. 20.00 z wyjątkiem niektórych linii.
Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie informuje, że 31 grudnia autobusy będą kursować jak w niedziele i święta do godz. 20.00 z wyjątkiem niektórych linii.
Wyjątek będą stanowić linie:
X - będzie kursować jak w niedziele i święta w pełnym zakresie obsługiwanych godzin,
K - będzie kursować jak w niedziele i święta w pełnym zakresie obsługiwanych godzin,
309 - będzie kursować jak w niedziele i święta w pełnym zakresie obsługiwanych godzin,
332 - będzie kursować jak w niedziele i święta w pełnym zakresie obsługiwanych godzin.
Natomiast 1 stycznia 2007 roku autobusy będą kursować jak w niedziele i święta, w pełnym zakresie obsługiwanych godzin. Wyjątek stanowi linia K, na której zostaje zawieszony pierwszy kurs o godz. 6.30 z Chrzanowa oraz powrót z Krakowa o godz. 8.00.
*********
Szkolne kursy zawieszone
Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie informuje, iż do 1 stycznia 2007 r. zostają zawieszone kursy szkolne na następujących liniach:
- M-P z przystanku Trzebinia Bolęcin Szkoła o godz. 12.10.
Kursy z przystanku Płaza Kościół o godz. 13.05, 14.20, 15.15 będą rozpoczynać się z przystanku Bolęcin Szkoła według godzin odjazdu z tego przystanku. Kursy o godz. 13.42 z przystanku Trzebinia PKP i 14.45 z przystanku Chrzanów PKS zostają skrócone do przystanku Bolęcin Szkoła.
- 309 z przystanku Chrzanów Dw. ZK KM godz. 6.50; z Trzebinia El. Siersza godz. 7.39
- 310 z Chrzanów Dw. ZK KM godz. 6.32, 7.04
- 315 z Chrzanów Dw. ZK KM godz. 7.00, 12.45; z Trzebinia Młoszowa Wzgórze II godz. 7.35, 13.30
- 329K - wszystkie kursy
- 331F z Chrzanów Dw. ZK KM godz. 7.00, 19.20; z Chrzanów Fablok 7.10, 19.35
- 336 z Libiąż Kościół godz. 14.01, z Libiąż Upadowa Janina godz. 14.15, z Jowisza o godz. 7.31, z Kosówek o godz. 7.42, z Libiąż Kościół 16.11, z Żarek o godz. 16.25 i 17.16 oraz z Bębenek o godz. 17.03
- 338 kurs z Chrzanów Dworzec ZK KM o godz. 6.20 zostaje skrócony do przystanku Libiąż Cmentarz
- 340 z Libiąż Budzowy Sklep godz. 7.00
- 349 z Trzebinia PKP o godz. 8.54, 10.10, 15.50, z Trzebinia Czyżówka Pętla o godz. 9.45, 16.50 oraz z Trzebinia El. Siersza o godz. 11.05
- K z przystanku Chrzanów Podwale o godz. 8.30, powrót z Krakowa o godz. 11.22; jak również dodatkowe kursy: w dni robocze o godz. 6.50 z Trzebinia PKP, powrót z Krakowa o godz. 7.52; w piątek o godz. 13.03 z Trzebinia Mały Rynek, powrót z Krakowa 14.05; w soboty oraz niedziele i święta o godz. 6.30 z Chrzanów Dworzec PKS, powrót z Krakowa o godz. 8.00.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
0 0
Witam,
Troche to trwalo, ale juz wszystko oki, wiec zapraszam tez na strone przez alias www.zkkm.prv.pl Przy okazji warto pamietac o innych adresach do mojej stronki jak by co ;)
pozdrawiam,
Nazir
0 0
Ty Nazir jesteś wart wszystkie pieniądze :)
Setki razy korzystam z Twojej stronki z rozkładem jazdy.
Dzięki serdeczne w imieniu swoim i wielu, wielu moich znajomych
0 0
Witam,
Wystarczylo przejsc na forum i tam w dziale "Komunikacja" w temacie "..::NAZIR::... - Rozklad jazdy ZK KM w Chrzanowie" - http://www.przelom.pl/forum/viewtopic.php?t=389 - dowiedzialbys sie jakie jeszcze sa inne adresy do tej strony.
Aktualnie sa problemy z aliasem http://www.zkkm.prv.pl ale juz admini prv.pl robia co moga aby to poprawic - http://prvforum.prv.pl/viewtopic.php?t=14778 dlatego zapraszam na http://www.zkkm.kom.pl lub na bezposrednie linki:
| www.zkkm.prv.pl | http://stud.wsi.edu.pl/~gieralt/ | Polska |
| www.zkkm.kom.pl | http://zkkm.red-system.int.pl/ | USA |
Zapraszam i pozdrawiam,
Nazir
0 0
dzieki za taka wiadomosc skoro nie moge sprawdzic o kturej mam autobus bo wasza stronka nawaloła spoko teraz swieta soppedze na przystanku wyczekujac na autobus do ukochanej bo nie mozne sprawdzic :(
0 0
A gdzie informacja o kursowaniu autobusów PKM Jaworzno? Dobrze, że przewoźnik profesjonalnie informuje o ograniczeniach na stronie internetowej i autobusach bo Przełom oczywiście nie wpadłby na pomysł rzetelnego poinformowania czytelników o działaniu całej KM w regionie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz