W piątek w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nim udział 21 uczestników z pięciu gmin.
W piątek w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wzięło w nim udział 21 uczestników z pięciu gmin.
Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować powiat chrzanowski na eliminacjach wojewódzkich w Szczyrzycu w powiecie limanowskim 28 kwietnia.
(r)
Na zdjęciu: W turnieju startowało 21 zawodników
Wyniki
Szkoły podstawowe
1.Kamil Starzykiewicz z SP w Myślachowicach
2. Mikołaj Thal z KSW w Libiążu
3. Sławomir Siewiorek z SP nr 6 w Trzebini
Gimnazja
1 Jan Muskała z PG nr 1 w Trzebini
2. Radosław Pikulski z PG nr 3 w Trzebini
3. Mateusz Góra z PG nr 1 w Alwerni
Szkoły ponadgimnazjalne
1. Monika Głownia z LO KSW w Libiążu
2. Mateusz Hołyst z ZSECH w Trzebini
3. Gawor Mateusz z ZSZ w Libiążu

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
barwo dla dziewczyny z LO KSW
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz