W niedzielę 20 maja o godzinie 9 z ośrodka rekreacyjnego na chrzanowskich Kątach wyruszą uczestnicy III Rajdu Rowerowego z okazji Dnia Dziecka.
W niedzielę 20 maja o godzinie 9 z ośrodka rekreacyjnego na chrzanowskich Kątach wyruszą uczestnicy III Rajdu Rowerowego z okazji Dnia Dziecka.
Do wyboru będą cztery trasy o długości 4 km, 16 km, 23 km i 30 km. Nowością jest wprowadzenie trasy dla przedszkolaków. Każdy uczestnik otrzyma regulamin oraz kartę uczestnictwa, uprawiającą do otrzymania gadżetu oraz posiłku. A także kupon do udziału w losowaniu nagród głównych (rowerów) oraz pocieszenia. Tradycyjnie nagrodzone zostaną też najmłodszy uczestnik i uczestniczka, najliczniejsze przedszkole, szkoła, świetlica oraz stowarzyszenie osób niepełnosprawnych. Na mecie przewidziano występy artystyczne, będzie czynny punkt znakowania rowerów. Zapisać można się w dniu rajdu w ośrodku na Kątach do godziny 8.30.
(RAT)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
0 0
Czy może ktoś się orientuje na którą przewidziano zakończenie rajdu?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz