Pożegnali nauczycielki - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Pożegnali nauczycielki

red 09:27, 19.10.2007
4 Pożegnali nauczycielki

Członkowie chrzanowskiego oddziału ZNP spotkali się w czwartek z samorządowcami. Przy tej okazji pożegnano pedagogów przechodzących na emeryturę.

Członkowie chrzanowskiego oddziału ZNP spotkali się w czwartek z samorządowcami. Przy tej okazji pożegnano pedagogów przechodzących na emeryturę.
Najlepsze życzenia dla związkowców z okazji Dnia Edukacji przekazali burmistrz Ryszard Kosowski, jego zastępca Stanisław Dusza i przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Zubik. Nauczycielki odchodzące na emerytury otrzymały pisemne podziękowania za pracę, czerwone róże i drobne upominki. W stan spoczynku przeszły: Janina Głowacka, Teresa Mędrala, Krystyna Konieczko, Zofia Kubica, Małgorzata Grelowska, Urszula Głowacz, Ewa Chrapek, Halina Kozik i Anna Wyszyńska.
(RAT) 

Na zdjęciu:  Bohaterkami uroczystości były nauczycielki, które przeszły na emeryturę 

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

~veto~veto

0 0

Do uczestniczki:
Moją opcją (czasami warto zajrzeć do Słownika Ortograficznego...) jest mój rozsądek. Uważam, że politycy powinni być jak najdalej od gospodarki i edukacji. Po drugie (wiem to z autopsji, ale widać to także w Twojej wypowiedzi), związki zawodowe - różnych kolorów - szkodzą, utrzymując chory system polskiej edukacji (m.in. "awanse" zawodowe, karta nauczyciela itp.). A komentowany news (czyt. njus), przywołał w mej wyobraźni (także skażonej jakimś tam wykształceniem) obrazy z dawnej epoki...
Szacunek dla komentarza agi!

19:18, 23.10.2007
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~aga~aga

0 0

" w stan spoczynku przeszły...." cóz za mądry redaktor....tuż przed świętami....

07:54, 22.10.2007
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~uczestniczka~uczestniczka

0 0

veto! Pewnie jesteś z tej,wg Ciebie, słuszniejszej obcji.Ale ja "wykształciuch" cenię sobie nie tylko zawód ale także ZNP i władze gminy, które jak mi wiadomo, jednakowo traktują wszystkich nauczycieli, chwała im za to!!! Mam jednak żal do władz starostwa, że nie znalazły czasu na spotkanie z nami mimo zaproszenia i obecności nas, nauczycieli ze szkół ponadgimnazialych. Trochę zazdrościłyśmy nauczycielom gminnym. Mam nadzieję, że to nie polityka ale zajęcia zatrzymały nasze władze. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli!

11:15, 21.10.2007
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~veto~veto

0 0

Czy pożegnano tylko nauczycieli należących do ZNP?
Ależ tam było czerwono: róże, zetenpowcy, burmistrz Chrzanowa, a upominek to pewnie główka Lenina znad pianina... Papapa

09:47, 19.10.2007
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%