CHRZANÓW. Drogowcy testują światła. Trzeba uważać - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW. Drogowcy testują światła. Trzeba uważać

red 12:11, 19.11.2013
8 CHRZANÓW. Drogowcy testują światła. Trzeba uważać Testy sygnalizacji świetlnej na ul. Trzebińskiej mają potrwać do końca listopada

Do końca listopada mają potrwać testy sygnalizatorów świetlnych na ulicy Trzebińskiej. Kierowcy mogą już jeździć ulicą Sikorskiego.

Do końca listopada mają potrwać testy sygnalizatorów świetlnych na ulicy Trzebińskiej. Kierowcy mogą już jeździć ulicą Sikorskiego.

O przebudowie i ustawieniu nowych sygnalizatorów świetlnych na ul. Trzebińskiej pisaliśmy tydzień temu:
CHRZANÓW. Po przebudowie będzie więcej świateł, ale ruch ma być płynny 

Światła już działają. Przejazd aut na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Wyszyńskiego a byłym dworcem PKS trudnojednak na razie nazwać płynnym. Co prawda są kierowcy, którym udaje się jechać na "zielonej fali", ale większość musi zatrzymywać się na "czerwonym" kilka razy.

- Sygnalizacja jest sprawdzana. Testy potrwają do końca listopada. Po przeanalizowaniu wyników okaże się, czy dobrze steruje ruchem i upłynnia przejazd - wyjaśnia Iwona Mikrut, rzecznik krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jeśli nie, drogowcy wprowadzą zmiany do sposobu działania świateł.

Iwona Mikrut ostrzega, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni mogą zdarzyć się momenty, kiedy światła na ul. Trzebińskiej nie będą działać, więc kierowcy powinni szczególnie uważać.

Chociaż robotnicy nie skończyli jeszcze wszystkich prac przy ul. Trzebińskiej, bo we wtorek trwało malowanie linii na jezdni, ale ul. Sikorskiego jest już przejezdna w obu kierunkach. Umożliwia to dojazd do pobliskiego marketu i osiedla.

(ko)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

onekonek

0 0

Wiele razy awaria sygnalizacji swietlnej pokazała, że można zdecydowanie szybciej i bez wiekszych korków przejechać przez miasto. Ba znajdą się nawet tacy mili kierowcy, którzy przepuszczą z drogi podporządkowanej! Daje do myślenia.

08:24, 22.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ferrumferrum

0 0

makabra...w chwili obecnej przejazd przy tej sygnalizacji w ślimaczym tempie! ha a zobaczycie, że testy dadzą "pozytywne" wyniki i nikt nie będzie widział problemów, będzie się jeździło "fantastycznie i płynnie" - tylko my wiecznie będziemy "szukać dziury w całym".

20:42, 21.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

titotito

0 0

Jechałem dziś przed południem, do Chrzanowa i z Chrzanowa, parkowałem obok CH Max. Była włączona tylko "stara sygnalizacja" , te 3 nowe były wyłączone. Jechało się super:) żadnych korków, zatorów...Daje do myślenia...Polska to booogaty kraj....

16:06, 20.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BartBart

0 0

HA ja się poprawie 4 x 100 m światła lub 5 x 300m ! Zaprośmy księgę rekordów guinnessa będzie kolejna feta w TV :D

23:16, 19.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BartBart

0 0

Ja się pytam co za imbecyl to zaprojektował? To skrzyżowanie? Widać że w Chrzanowie władza chytra na kasę! Przychodzi Supermarket i buduje się takie kuriozum w skali globalnej na odcinku 100m 3 x razy światłą ? Takie rzeczy tylko w Polsce! Korki to tu będą masakryczne.
No i jeszcze ta obwodnica!???? 80 mln złotych za drogę przez środek osiedla buhhhaha jak to można w ogóle nazwać obwodnicą? Panie burmistrzu urządził pan sobie drogą kampanie wyborczą i 2 minutowy spot w wiadomościach! Tak to jest się obłym w luksusy i jeździ się autostradą bo chyba nie powie nasza władza że widziała obwodnice w Jaworznie??? Żenada roku 2013 Za coś takiego to powinno się na taczkach albo lepiej autobusem bez dachu po tej "okrężnicy" wozić bo tyle tam twarzy , aby każdy chrzanowianin się dowiedział na co swojego głosu wyborczego nie zmarnować!

23:10, 19.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

rafiomegarafiomega

0 0

Te światła to wielka wpadka dzisiaj stałem na wysokości biedronki i 5 razy się światło zmieniło a ja ani metra nie pokonałem.Korek był od ronda jadąc od Trzebini a teraz to jeszcze market nie otwarty a takie zatwardzenia..

15:22, 19.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Włodzimierz SpitzerWłodzimierz Spitzer

0 0

Miałem okazję dzisiaj jechać w obu kierunkach i stwierdzam,że swiatła są źle ustawione przez co przejazd jest utrudniony a tworzace się korki są denerwujące.Moim zdaniem tygodniowe testy dadzą negatywny wynik i właściwe ustawienie świateł należy przyspieszyć.

14:09, 19.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HironHiron

0 0

Naiwny jest ten kto myśli, że jazda będzie choć w niewielkim stopniu płynna. Na tak krótkim odcinku tych świateł jest za wiele. Żaden komputer nie weźmie pod uwagę niedzielnych kierowców, o dniu dyszla nawet nie wspominając...

13:38, 19.11.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%