Śródmieście Chrzanowa bez prądu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Śródmieście Chrzanowa bez prądu

red 16:42, 17.12.2007

Od kilku godzin mieszkańcy śródmieścia Chrzanowa nie mają prądu. Awaria ma być usunięta do godziny 18.

Od kilku godzin mieszkańcy śródmieścia Chrzanowa nie mają prądu. Awaria ma być usunięta do godziny 18.

- Prace naprawcze powinny zostać zakończone do godziny 18.00 - obiecuje Janusz Babiuch, dyspozytor Enion SA, Rejon Dystrybucji Energii Elektrycznej Trzebinia-Siersza.

Wyklucza się, że awaria mogła nastąpić wskutek wyburzeniowych robót, prowadzonych na terenie Chrzanowa, gdyż przebiegające tam kable nie zostały naruszone.
(MK)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%